آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27923
تاریخ انتشار: ج, 1398/05/25 - 19:25
امام جمعه اصلاندوز خطاب به استاندار، فرماندار و اعضای شورای شهر گفت:متاسفانه شهر اصلاندوز حدود یک سال است که شهردار ندارد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز ضمن تبریک فرارسیدن عید غدیرخم به فضایل اخلاقی و زندگانی حضرت علی(ع) ازدیدگاه آیات و روایات متعدد اشاره کرد و گفت: هرکس فضایل حضرت علی را بنویسد و گوش کند،خدا گناهانش را می بخشد.

وی با بیان اینکه فضایل و عظمت امیرالمومنین از زبان قرآن بی انتهاست، به تشریح وقایع غدیرخم اشاره کرد و گفت:متاسفانه غدیر را جدی نگرفتیم،باید غدیر خم بنحو احسن و با بهترین و با عظمت ترین شکل ممکن جشن گرفته شود.

امام جمعه اصلاندوز به دیدار هیاتی از انصارالله یمن با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت:طبق فرمایش رهبری،سعودیها و اماراتی ها و حامیان آنها یقینا و قطعا شکست خواهند خورد.

حجت الاسلام اسدزاده افزود: آل سعود و حامیان غربی حدود 5 سال است که تمام بمب ها و موشک ها را بر سر ملت عزیز و مظلوم یمن می ریزند،اما صدای ملت یمن همواره ایستادگی و مقاومت است.

وی با بیان اینکه مقاومت و استقامت می تواند در مقابله با تجاوزگران نتیجه بدهد گفت:یمنی ها اگر اتحاد و یکپارچگی داشته باشند،یقینا شکست دشمنان بخصوص آل سعود و امارات قطعی است.

امام جمعه اصلاندوز با قدردانی از حرکت جهادی و مجدانه رییس قوه قضاییه در مقابله با فساد در کشور گفت:از آن زمانی که آیت الله رییسی به این سمت منصوب شده در مبارزه با فساد جدی است و ما حمایت خود را ریاست قوه قضاییه اعلام می کنیم.

حجت الاسلام اسدزاده ضمن آرزوی موفقیت برای آیت الله رییسی افزود:هر چقدر در جامعه فساد باشد مردم دلسرد می شوند،اما اگر تراوزی عدالت در جامعه باشد مردم امیدوار می شوند.

وی فرارسیدن ولادت باسعادت امام هادی(ع) را تبریک گفت و با اشاره حدیثی از این امام همام گفت: هرکس آق والدین شود ذلیل و گرفتار می شود.

خطیب جمعه اصلاندوز همچنین با تبریک فرارسیدن 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به ایران اسلامی در سال 1369 گفت:خانواده آزادگان صبر کردند تا این سفیران صبور و با حوصله توانستند در مقابل شکنجه های صدام و استقبارات ایستادگی و مقاومت کنند.

وی با انتقاد شدید از نبود شهردار و نابسامانی فضای شهری گفت:متاسفانه چهره شهر اصلاندوز فضای تابستانی ندارد،جوی ها و فضای سبز خیابانها نامناسب بوده و از طرفی دیگر  جولان سگهای ولگرد و مریض در سطح شهر باعث گرفتاری برای مردم شده است.

حجت الاسلام اسدزاده با بیان اینکه شهر نباید یکسال بدون شهردار باشد،از عملکرد شورای شهر اصلاندوز گلایه کرد و گفت:شورای شهر متاسفانه این مساله را جدی نمی گیرند و اختلافات اعضا باعث تعلل در امر انتخاب شهردار شده و یک سال شهر را با مشکلات فراوانی مواجه کرده است.

 امام جمعه اصلاندوز خطاب به استاندار اردبیل و فرماندار اصلاندوز و شورای شهر گفت:چرا کارهای شهر جدی گرفته نمی شود؟ چرا این همه گرفتاری برای مردم بوجود آمده است؟ ما صدای مردم را از طریق این تریبون می گوییم و با هیچ کس غرض نداریم صدای مردم این است که هر چه سریعتر شهردار را انتخاب کنید.

انتهای پیام/

ارسال نظر