آخرین اخبارکد مطلب: 27934
تاریخ انتشار: ج, 1398/06/01 - 19:00
امام جمعه اصلاندوز گفت:تولید داخلی بعنوان کلید اصلی حل مشکلات جامعه و رمز ایستادگی در مقابل جنگ اقتصادی دشمنان است.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز ضمن تبریک فرارسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به دیدار رییس جمهور و هیات دولت با مقام معظم رهبری  اشاره کرد و گفت:ایشان در این دیدار قدرشناسی فرصت خدمت به مردم به هر طریقی را به دولت توصیه کردند.

وی با بیان اینکه هرکس مسئول است باید به مردم خدمت کند افزود:دشمن از راههای مختلف با تمام تجهیزات به ما هجوم آورده است و مسئولان باید در مقابل هجوم دشمنان بایستند.

امام جمعه اصلاندوز با بیان اینکه  تولید داخلی بعنوان کلید اصلی حل مشکلات جامعه و رمز ایستادگی در مقابل جنگ اقتصادی دشمنان است گفت:سرمایه گذارانی که می خواهند کارهای اقتصادی و تولیدی در کشور بکنند باید دست اینها را گرفت و کمک کرد که متاسفانه گرفتار ادارات می شوند چند سال می آیند و می روند اما به نتیجه ای نمی رسند.

حجت الاسلام اسدزاده افزود:در راستای گام دوم انقلاب مسئولان باید عملا به شعارهای انقلاب عمل کرده و اقتصاد مفاومتی که رمز برون رفت از تحریم است اهتمام ورزند.

خطیب نماز جمعه اصلاندوز ضمن قدردانی از عزم جدی رییس قوه قضاییه در مقابله با هرگونه رانت خواری و فساد در کشور گفت:متاسفانه برخی از مشکلات در کشور باعث می شود به انقلاب اسلامی و باورهای مردم خدشه وارد شود که از قوه قضاییه می خواهیم بصورت جدی و قاطع با فساد برخورد کند.

حجت الاسلام اسدزاده گفت:ریشه کن شدن فساد با ادامه روند مبارزه با مفاسد اقتصادی خواسته مردم و رهبری است.

وی ضمن تبریک رونمایی از سامانه پدافندی موشکی باور 373  توسط رییس جمهور، این سامانه را نشانه اتکا به جوانان و مهندسین جوان و اقتدار و عظمت کشور دانست و اظهار امیدواری کرد که  از این بالاتر هم بتوانیم سلاحهای بازدارندگی بیشتر را تولید کنیم.

امام جمعه اصلاندوز با اشاره به سایه اقتدار نظام جمهوری اسلامی بر سر آمریکا و انگلیس در آزادسازی نفتکش ایرانی گفت: انگلیس نفتکش ما را توقیف کرد،احساس کرده بود که ایران برای آزادی نفتکش التماس می کند اما آنها وقتی می بینند جمهوری اسلامی ایران توانسته در دنیا به اقتدار و عظمت رسیده است نفتکش ما را آزاد کردند.

حجت الاسلام اسدزاده در پایان ضمن قدردانی از استاندار اردبیل در سفر به شهرستان اصلاندوز و تشکیل جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از ساماندهی تپه تاریخی نادری و تبدیل به تفرجگاه،حل مشکلات آب شرب روستاها و قشلاقات،ایجاد ناحیه صنعتی و شهرک گلخانه ای در شهرستان اصلاندوز در راستای توسعه و آبادانی شهرستان خبر داد و گفت:استاندار اردبیل و مسئولان در این جلسه بر حل این مسایل تاکید کردند.

وی همچنین با اشاره به مشکل چندین ساله بدهی،بیمه و حقوق کارکنان و کارگران شهرداری گفت:نبود شهردار باعث گرفتاری شده است که امیدواریم هر چه سریعتر مشکلات شهرداری حل بشود.

انتهای پیام/

ارسال نظر