آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27936
تاریخ انتشار: ي, 1398/06/03 - 22:21
همزمان با دومین روز از هفته دولت چندین طرح و پروژه برق‌رسانی، پروژه‌های مسکن مددجوایان کمیته امداد و چندین طرح‌ زیرسازی و آسفالت جاده‌ها در شهرستان اصلاندوز مغان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ارس تبار به مناسبت گرامیداشت هفته دولت پیش از ظهر امروز یکشنبه با حضور امام جمعه، فرماندار و فرمانده سپاه و مسئولین شهرستان اصلاندوز تعداد سه باب مسکن مددجویی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) با اعتبار 170 میلیون تومان به صورت نمادین در یکی از مسکن های سطح شهر افتتاح و به بهره برداری رسید.

بازدید مسئولان از پروژه آسفالت ریزی روستای محبوب کندی و افتتاح آسفالت خیابانهای روستای عمران آباد با حضور امام جمعه،فرماندار،رییس بنیاد مسکن شهرستان پارس آباد و جمعی از مسئولان شهرستان اصلاندوز که گفته می شود برای این پروژه اعتباری بالغ بر ۸۰۰میلیون تومان هزینه شده است.

همزمان با دومین روز از هفته دولت امام جمعه ،فرماندار،فرماندهان سپاه،مرزبانی و انتظامی و جمعی از مسئولان شهرستان اصلاندوز و فرمانده حوزه بسیج خواهران با خانواده های گرانقدر شهید خصم افکن و شهید برادری در روستای محبوب کندی دیدار کردند.

افتتاح پست برق میدان نماز با ترانس ۲۵۰کیووات با هدف رفع ضعف ولتاژ و کاهش تلفات و پایداری شبکه با اعتبار هزینه شده ۱۵۰میلیون تومان از منابع داخلی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل و همزمان ۱۰ پروژه اداره برق در دومین روز از هفته دولت و نشست خبری با اصحاب رسانه از برنامه های اجرا شده در دومین روز از هفته دولت بشمار رفت.

گفتنی است،فردا ساعت 21 شب فرماندار شهرستان اصلاندوز در برنامه با مسئولان شبکه سبلان حضور یافته و عملکرد دولت در شهرستان اصلاندوز را تشریح خواهند کرد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر