آخرین اخبارکد مطلب: 27951
تاریخ انتشار: ي, 1398/06/24 - 18:11
فرماندار اصلاندوز گفت؛ بزرگترین هدف در گرامیداشت هفته دفاع مقدس انتقال مفهوم والای ایثار، اتحاد و ارزش های هشت سال دفاع مقدس به نسل های جدید است.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،سید عباس مینایی امروز  در جلسه شورای اداری شهرستان اصلاندوز ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته گرامیداشت دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدا و با اشاره به فرایند دفاع مقدس گفت:از بدو حیات نظام جمهوری اسلامی ایران نگذاشتیم وجبی از خاک کشور در اختیار دشمنان قرار بگیرد و این از معجزات انقلاب است.

وی با بیان اینکه با ایستادگی و مقاومت رزمندگان اسلام و شهدا در هشت سال دفاع مقدس به پیروزی بس عظیم دست یافتیم گفت:امروز نیز دشمنان با جنگ تمام عیار اقتصادی به میدان آمده که خوشبختانه در این جنگ هم با اتحاد و همدلی و یکپارچی ملت ایران و مسئولان پیروز میدان هستیم.  

فرماندار اصلاندوز هفته دفاع مقدس را فرصتی ارزشمند برای انتقال مفاهیم والای ایثار و اتحاد ارزشهای هشت سال دفاع مقدس به نسل جوان و جدید انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت:باید تلاش کنیم برنامه های متنوع گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور مسئولان ادارات در کنار سایر مردم بنحو احسن برگزار شود.

مینایی با گلایه شدید از بی توجهی ادارات تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی به برنامه های شهرستان اصلاندوز بخصوص ایام دهه اول ماه محرم گفت:همه ما سرباز نظام هستیم و باید با اتحاد و همدلی در برنامه ها مشارکت داشته باشیم.

وی در پایان ضمن قدردانی از حضور پرشکوه مردم و عشایر شهرستان اصلاندوز در تجمع عزادارن حسینی در عصر تاسوعا از تمامی دست اندرکاران و هیاتهای عزاداری و هیات امنای مساجد روستاها و شهر به جهت برگزاری برنامه های عزاداری در مساجد در طول دهه اول ماه محرم تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر