آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27967
تاریخ انتشار: ش, 1398/06/30 - 13:51
بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مسئولان ادارات و نهادها با امام جمعه اصلاندوز دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار ،در نخستین روز از هفته دفاع مقدس صبح امروز فرماندار،فرمانده و کارکنان سپاه،فرماندهان مرزبانی،شهردار و جمعی از مسئولان شهرستان اصلاندوز با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نظام جمهوری اسلامی با اشاره به رشادت های رزمندگان اسلام در طول دفاع مقدس گفت: رزمندگان ما عزتمندانه جهاد کردند و در مقابل شرق و غرب سر فرود نیاوردند.

وی امنیت و آسایش امروز ایران اسلامی را مرهون فداکاری،ایثار و جانفشانی جوانان ایران اسلامی دانست و گفت: برای پایداری نظام جمهوری اسلامی باید ادامه دهنده راه آنان باشیم.

سرهنگ حسین زاده فرمانده ناحیه عشایری نیز در سخنانی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای نظام جمهوری اسلامی گفت:هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای انتقال ارزشهای دوران دفاع مقدس به جوانان و نسل جدی انقلاب اسلامی است.

وی امنیت و آسایش امروز کشور را در سایه خون شهدا و ایثارگریهای رزمندگان اسلام عنوان کرد و ضمن تشریح گزارش برنامه های هفته دفاع مقدس گفت:رزمندگان اسلام در مقابل دشمنان تا بن دندان مسلح با نثار جان خودشان ایستادگی کرده و نگذاشتند ذره ای از خاک کشور در اختیار دشمنان قرار گیرد.

حجت الاسلام اکبری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری در این دیدار با اشاره به اهمیت زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و جانبازان و آزادگان دوران دفاع مقدس بر ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بخصوص در بین نسل جوان تاکید کرد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر