آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27969
تاریخ انتشار: د, 1398/07/01 - 13:25
مراسم اختتامیه طرح تابستانی"جوانه های صالحین" پایگاه های بسیج ناحیه مقاومت بسیج عشایری اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار همزمان با آغاز هفته گرامیداشت دفاع مقدس آیین اختتامیه طرح تابستانی جوانه های صالحین ناحیه عشایری با حضور امام جمعه،فرمانده و مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه،رییس آموزش و پرورش،شهردار و بسیجیان در مسجد جامع اصلاندوز برگزار شد.

سرهنگ حسین حسین زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان اردبیل صبح امروز در این مراسم ضمن خیر مقدم گویی و تبریک هفته دفاع مقدس  با بیان اینکه بعد از 3 ماه طرح تابستانی جوانه های صالحین به کار خود پایان داد گفت:طرح جوانه های صالحین با هدف پربار کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان همزمان با سراسر استان اردبیل در پایگاه های مقاومت بسیج ناحیه عشایری استان اردبیل (اصلاندوز) اجرا شد.

وی تربیت انسان مومن، بصیر، مجاهد، فعال و انقلابی را از جمله اهداف اجرای «طرح صالحین» عنوان کرد و گفت:آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن کریم، موضوعات اعتقادی، آموزش مهارتهای فنی و حرفه ای،رشته های هنری،ورزشی و برگزاری اردوهای تفریحی و زیارتی و سبک زندگی و فضای مجازی از جمله برنامه های طرح جوانه های صالحین بود که شرکت کنندگان در این طرح با موفقیت همه این برنامه ها را تجربه کرده و با موفقیت پشت سر گذاشتند.

حسین زاده گفت:طرح تابستانی جوانه های صالحین در اصلاندوز به طور رسمی از 10 تیرماه آغاز و تا 17 شهریور ماه امسال در همه پایگاه های مقاومت بسیج ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان اردبیل فعال بود.

حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده امام جمعه اصلاندوز نیز در سخنانی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدا و با قدردانی از سپاه ناحیه عشایری در برگزاری برنامه های مختلف برای غنی سازی اوقات و فراغت رده های مختلف سنی در طرح جوانه های صالحین گفت:ما باید به جوانان اعتماد کنیم و این شیوه باید در سراسر کشور ایجاد شود تا کارهای کشور روز به روز به همت جوانان جلوتر برود.

وی با اشاره به اهمیت حضور در حلقه های صالحین و اماکن مقدس همچون مساجد خطاب به نوجوانان و جوانان حاضرگفت: اکثر شهدای والا مقام که هم سن و سال شما بودند از مساجد بعنوان پایگاه مسلمین به جبهه حق علیه باطل اعزام شدند و به درجه رفیع شهادت نائل گشتند.

گفتنی است،تجلیل از برگزیدگان  و مربیان جوانه های صالحین از دیگر برنامه های این مراسم بود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر