آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 27971
تاریخ انتشار: ج, 1398/07/05 - 16:48
امام جمعه اصلاندوز گفت:حجت الاسلام روحانی رییس جمهور کشورمان در سخنان خود در سازمان ملل جواب قاطع و دندان شکنی به اروپا و آمریکا داد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز با اشاره به دیدار روز گذشته جمعی از مشمولین حق التدریس شهرستان اصلاندوز و امکان عدم جذب حق التدریسان شهرستان از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل، از وزیر و مدیرکل آموزش و پرورش استان خواست به حق التدریسان شهرستان عنایت ویژه داشته باشند و امکان بکارگیری جوانان را فراهم کنند.

وی بیان اینکه اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل از نیروهای بازنشسته در مدارس استفاده می کند گفت:باید جوانان و حق التدریسان نیز جذب و بکارگیری شوند.

امام جمعه اصلاندوز با تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی ابران و ضمن تقدیر و تشکر از تمام مسئولین به خصوص سپاه ناحیه عشایری و بسیج سازندگی در برگزاری برنامه های متنوع در طول هفته دفاع مقدس به خصوص افتتاح پروژه های غسالخانه محبوب کندی،کلنگ زنی مدرسه سه کلاسه سرخای کندی و کارگاه اشتغال زایی در روستای عیوضلو پلنگلو  و آبرسانی به امیرخانلو، این اقدامات را از برکات مهم انقلاب و برکات دفاع مقدس اعلام کرد.
حجت الاسلام اسدزاده در ادامه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مورد تجلیل از شهیدان و ایثارگران گفت:حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به ‌مناسبت هفته دفاع مقدس و روز تجلیل از شهیدان و ایثارگران، تأکید کردند: نام شهید و عنوان شهادت بر فراز کویها و برزنها افتخار و موهبتی برای کشور است که باید ادامه یابد.
وی افزود:در برخی جاها افراد مریض الحال با نام شهدا در خیابان‌ها و کوچه‌ها مشکل داشتند و می خواستند نام شهدا را از تابلوها حذف کنند.
خطیب جمعه اصلاندوز با بیان اینکه همه ما باید راه و سیره شهدا را باید الگو قرار دهیم افزود: امروز نباید شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از یاد ببریم.
حجت الاسلام اسدزاده با اشاره به همراهی اروپا با آمریکا در جریان راهبرد فشار حداکثری به ایران گفت:روسای جمهور فرانسه،انگلیس و آلمان در شورای امنیت و سازمان ملل می‌خواستند رئیس جمهور ایران را وادار به مذاکره با آمریکا کنند.اما رییس جمهور با سخنرانی خود در سازمان ملل و نه به مذاکره با آمریکا مشت محکمی بر دهان آنها زد.
وی افزود:اروپاییها با اینکار می خواستند اعلام کنند که ایران با فشار تحریم و تهدید زیر بار و مذاکره آمریکا رفته است اما رییس جمهور با درایت و قاطعیت حواب یاوه گویی های آنان را داد.
امام جمعه اصلاندوز با بیان اینکه دنیا از اقتدار و عظمت ایران در حیران مانده است گفت:امروزه تحریم و تهدید باعث موفقیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دنیا شده است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر