آخرین اخبارکد مطلب: 27974
تاریخ انتشار: ي, 1398/07/07 - 19:24
نماینده ولی فقیه در ناحیه عشایری اصلاندوز گفت: دفاع مقدس و جبهه حق و مقاومت دریای مواجی بود که هیمنه همه مستکبران را در هم شکست.

به گزارش ارس تبار حجت‌الاسلام حسین اکبری در یادواره شهدای حوزه بسیج خواهران ناحیه عشایری که با محوریت شهید محسن حججی برگزار شد، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: دفاع مقدس و جبهه حق و مقاومت دریای مواجی است که هیمنه همه مستکبران را در هم می‌شکند. 

 وی افزود: پیشرفت‌ها و دستاوردهایی که هم اکنون در عرصه‌های مختلف در کشورمان به دست آمده است در سایه خون شهدای والامقام بوده و ما باید قدردان شهدا باشیم.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز یکی از رسالت‌های مهم همگان در عرصه کنونی را ترویج فرهنگ ناب شهادت در جامعه دانست و گفت: همگان باید در انتقال این فرهنگ به نسل امروزی به ویژه نوجوانان و جوانان تلاش کنیم.

اکبری گفت: دشمن بعثی و حامیان مستکبر بین‌المللی او خاک پاک ایران را همانند گنجی می‌پنداشتند که می‌توانند در عرض سه روز از دست ملت غیور ایران بربایند، غافل از اینکه خاک سرزمین مقدس ایران همانند مرواریدی در دریای بی‌کران اسلام نهان بوده و هست.

وی افزود: صدام مروارید را می‌دید ولی دریای ایمان به خدای متعال و عشق به اهل بیت علیهم‌اسلام را نمی‌دید، او آمده بود به خیال خود این گنج را بدزدد ولی موج خروشان ایمان و عشق ملت ایران، پیروان عاشورایی امام حسین‌(ع) برخاست و همچون رود نیل، فرعونیان زمان را در کام خود فرو برد و ابهت پوشالی آنان را در هم شکست و سیلی محکمی بر صورت آن‌ها زد.

 نماینده ولی فقیه در ناحیه عشایری استان ادامه داد: آن‌ها با رسوایی و توسل به اربابان خود با عنوان قرار داد صلح از این مهلکه خود را رهانیدند و این شکست چنان بر دشمنان و مستکبران تلخ بود که تاکنون نیز جرأت حمله بر ایران عزیز را از آن‌ها گرفته است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر