آخرین اخبار


کد مطلب: 27983
تاریخ انتشار: ج, 1398/07/12 - 18:47
امام جمعه شهرستان اصلاندوز امنیت و آسایش امروز کشور را در سایه تلاش شبانه‌روزی نیروهای نظامی، انتظامی و مرزبانی دانست.

به گزارش ارس تبار حجت الاسلام عظیم اسدزاده در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان اصلاندوز با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، آگاهی، پیشگیری و پیگیری را سه اصل قانون و امنیت در نظام جمهوری اسلامی  دانست و  گفت: نیروی  انتظامی در راستای تامین جامع امنیت مردم تاکنون ۱۳ هزار شهید و ۲۲ هزار جانباز تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

اسدزاده امنیت و آسایش امروز کشور را در سایه تلاش شبانه‌روزی نیروهای نظامی، انتظامی و مرزبانی دانست و گفت: مردمی، اجتماعی و ولایی بودن از شاخصه‌های نیروی انتظامی است.

امام جمعه اصلاندوز از تلاش‌ها و اقدامات نیروهای نظامی، انتظامی و مرزبانی شهرستان پارس آباد و اصلاندوز در حفظ امنیت و آسایش مردم و شهروندان تقدیر و تشکر کرد.

وی با اشاره به احادیث و روایات بیان شده در مورد اهمیت امنیت در جامعه افزود: حضرت امام صادق(ع) می فرمایند؛ امنیت، عدالت و فراوانی مسائلی هستند که همه مردم به آنها نیاز دارند.

اسدزاده در ادامه با اشاره به دیدار فرماندهان سپاه با مقام معظم رهبری، سپاه را نعمت بزرگ الهی و از افتخارات نظام و انقلاب اسلامی دانست.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان سپاه گفت: رفتار مردمی، داشتن روحیه جوانی سپاه، به‌وجود نیامدن انقطاع نسلی در سپاه، عدم فخرفروشی، دنیاطلبی و اشرافیگری و داشتن نگاه وسیع جغرافیای مقاومت،کارجهادی و حفظ آمادگی در مواجهه با حوادث بزرگ از تاکیدات و توصیه‌های رهبری به فرماندهان سپاه بود.

امام جمعه شهرستان اصلاندوز با قدردانی از دست اندرکاران جمع‌آوری کمک‌های مردمی به موکب حضرت فاطمه زهرا(س) در کربلا از ارسال محموله ۲۰میلیون تومانی کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم شهرستان اصلاندوز خبر داد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر