آخرین اخبارکد مطلب: 27987
تاریخ انتشار: ج, 1398/07/19 - 17:34
با هدف مقابله با اغتشاشات و ناآرامی شهری رزمایش الی بیت المقدس گردان شهید صوری حوزه بسیج بعثت ناحیه عشایری شهرستان اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار ،رزمایش الی بیت المقدس شهرستان اصلاندوز طی روزهای پنجشنبه و جمعه با حضور بسیجیان حوزه بعثت ناحیه عشایری با هدف نمایش توانمندی بسیجیان برگزار شد.

سرهنگ حسین حسین زاده فرمانده ناحیه عشایری با بیان اینکه این رزمایش امنیتی با هدف مقابله با اغتشاشات و ناآرامی شهری برگزار شد افزود:ارتقای سطح آمادگی گردان ها، آمادگی برای اجرای ماموریت ها،سازماندهی با تمرین بر پایه تهدیدات بومی و آمادگی برای مقابله با تهدیدات دشمن از جمله اهداف مشخص شده در برگزاری رزمایش الی بیت المقدس است.

وی با بیان اینکه بسیجیان به عنوان یک راهبرد در نظام مقدس اسلامی محسوب می‌شوند افزود:دشمنان در طول چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی با وجود تلاش‌های زیاد ناکام ماندند که دلیل آن حضور اقشار مختلف مردم بویژه بسیجیان در صحنه است.

حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز در این رزمایش در سخنانی از برگزاری رزمایش الی بیت المقدس بسیجیان توسط سپاه ناحیه عشایری تشکر و قدردانی کرد و گفت: با اجرای این رزمایش ها اقتدار و عظمت و همچنین آمادگی بسیجیان جهت مقابله با هرگونه تهدید دشمن بیش از پیش تقویت می شود.

گفتنی است،فرماندار و رییس شورای تامین شهرستان و مسئولان از نزدیک در جریان برگزاری رزمایش الی بیت المقدس گردان شهید رسول صوری حوزه بسیج بعثت قرار گرفتند.

انتهای پیام/

ارسال نظر