آخرین اخبارکد مطلب: 27993
تاریخ انتشار: ج, 1398/07/26 - 18:41
امام جمعه اصلاندوز گفت:دستگیری سرشبکه آمدنیوز ضرب شست اطلاعات سپاه به دشمنان امنیت ایران بود.

به گزارش ارس تبار حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته اصلاندوز با اشاره به پیاده روی عظیم میلیونها زائر اربعین حسینی گفت:اربعین یک پدیده الهی یا آیه ای از آیات الهی است.این تجمع با فراخوان کسی نبوده و همراه شدن با برنامه الهی مقدمه ظهور حضرت ولیعصر(عج) است.
وی با بیان اینکه اربعین باعث رفع اختلافات علمای سنی و شیعه است افزود:ما نباید فقط به جنبه غذایی و اطعام در اربعین پرداخت کنیم.

امام جمعه اصلاندوز  اراده خدا و اخلاص را علت ماندگاری امام حسین(ع) دانست و گفت:الگوی موفق، سرمایه وقف،امر به معروف و نهی از منکر و  حدیث ثقلین از اصلی ترین پیام اربعین هستند.

حجت الاسلام اسدزاده حل مشکلات را در گرو الگوگیری از اربعین عنوان کرد و افزود: اربعین پدیده تمدنی است که همه از استراحت و غذا و راحتی می کاهند تا به یک زندگی معنوی برسند.

وی با تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی  گفت:در روز بیستم صفر مصادف با اربعین حسینی اولین اربعین شهادت امام حسین علیه السلام،جابربن عبدالله انصاری صحابی رسول خدا از مدینه منوره برای زیارت قبر مطهر آن حضرت به کربلا آمد و اولین کسی بود که امام را زیارت کرد.

وی با بیان این که چرا نباید اعتماد کنیم گفت:طبق فرموده مقام معظم رهبری به هیچ وجه نباید به کشورهایی که پرچم دشمنی با نظام اسلامی را در دست گرفته اند اعتماد کرد.

حجت الاسلام اسدزاده با بیان اینکه دستگاه دیپلماسی ما باید گام چهارم گام های بعدی را کاهش دهد بردارد گفت:ایران نباید به اروپا اعتماد کند چرا که آنها نمی‌خواهد ایران بالنده و پیشرفته و الگو باشد، نمی تواند خارج از بازی طراحی شده آمریکا بازی کند.

وی با قدردانی ازجوانان سازمان اطلاعات سپاه در دستگیری سرشبکه سایت و کانال آمدنیوز گفت :روح الله زم طی یک عملیات ترکیبی پیچیده و چند لایه دستگیر شد و این ضرب شست اطلاعات سپاه به دشمنان امنیت ایران است.

امام جمعه اصلاندوز افزود : این عملیات نرم و سخت مرکب از عملیات امنیت فیزیکی،سایبری اطلاعاتی بود که پس از بی آبرو شدن سیستم دفاعی موشکی آمریکا و غرب توسط نیروها و دولت های جبهه مقاومت یک ضربه حیثیتی بزرگ دیگر به سازمان های قدرتمند و مقتدر فرانسه، آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

 

ارسال نظر