آخرین اخبارکد مطلب: 28009
تاریخ انتشار: پ, 1398/08/02 - 10:43
فرمانده سپاه ناحیه عشایری شهرستان اصلاندوز از برگزاری بیش از ۲۰عنوان برنامه هفته بسیج دانش آموزی در سطح شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار ،جلسه هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت هفته‌ بسیج دانش آموزی با حضور فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری،رییس آموزش و پرورش،فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی و جمعی از فرهنگیان در اداره آموزش و پرورش اصلاندوز برگزار شد.

حجت الاسلام اکبری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه عشایری ضمن گرامیداشت بزرگداشت هفته بسیج دانش‌آموزی و یاد و خاطره شهدای دانش آموزی کشور گفت: دانش آموزان نقش بسیار مهمی در انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس داشتند به گونه‌ای که 36 هزار شهید دانش‌آموز جان خود را تقدیم اسلام کردند.

سرهنگ حسین حسین زاده در این جلسه از برگزاری بیش از ۲۰ عنوان برنامه در طول هفته بسیج دانش آموزی خبر داد و گفت:از هفتم آبانماه تا ۱۳آبان هفته بسیج دانش اموزی نامگذاری شده که برنامه های متنوعی در طول هفته برگزار می شود.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری شهرستان اصلاندوز دیدار فرماندهان واحدهای مقاومت و دانش آموزان منتخب با امام جمعه شهرستان اصلاندوز، آیین زنگ ایثار و شهادت در مدارس،برگزاری نشست های روشنگری با موضوع استکبار ستیزی و بیانیه گام دوم انقلاب، برگزاری یادواره شهدای دانش آموزی، تشکیل حلقات میقات صالحین در قبل از نماز جمعه، غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا و دیدار با خانواده  های شهدای دانش آموزی و همچنین حضور سازمان یافته دانش آموزان کلیه مدارس شهرستان در راهپیمایی ۱۳ آبان را از جمله برنامه‌های هفته بسیج دانش آموزی عنوان کرد.

رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز نیز ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته بسیج دانش آموزی و پاسداشت یاد و خاطره چهل و یک هزار شهدای فرهنگی و دانش آموزی  گفت:اداره آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز و سپاه ناحیه عشایری در برگزاری برنامه های مختلف با یکدیگر تاکنون همکاری موثر داشته است که این موفقیت در سایه تلاشهای معلمان و دانش آموزان و واحدهای مقاومت بسیج دانش آموزی است.

قدرت مهرآوران با بیان اینکه برنامه های هفته بسیج دانش آموزی امسال با شعار دانش آموز انقلابی، مدرسه انقلابی باشکوهتر از سالهای گذشته برگزار می شود افزود: راهپیمایی 13 آبان در روز دانش آموز و برنامه‌های روز ملی مبارزه با استکبار امسال در پاسخ به یاوه‌گویی‌های ترامپ رییس جمهور آمریکا به شکل متفاوت از سال‌های گذشته برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر