آخرین اخبارکد مطلب: 28010
تاریخ انتشار: چ, 1398/08/01 - 16:59
بیست و دومین دوره انتخابات شورای دانش آموزی مدارس با حضور مدیر کل دفتر توسعه وعدالت آموزشی و آموزش عشایری کشور در شهرستان اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش ارس تبار،بیست و دومین دوره انتخابات شورای دانش آموزی همزمان با سراسر کشور با شعار شورای دانش آموزی طلایه دار گام دوم انقلاب و با حضور محمد رضا سیفی مدیر کل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایری کشور ، احمد ناصری مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل، رعنا پرتوی معاون آموزش ابتدایی استان اردبیل، محمد عطایی رییس اداره آموزش و پرورش عشایری استان اردبیل، قدرت مهرآوران رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز و معاونان اداره بصورت نمادین در دبیرستان دخترانه راه زینب (س) دوره دوم متوسطه برگزار گردید.

قدرت مهرآوران رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز ضمن عرض خیر مقدم و تقدیر و تشکر از فعالیت های اعضای شورای دانش آموزی سال گذشته گفت: هدف از انتخاب شورای دانش آموزی تحقق اصل دانش آموز محوری در مدارس و مشارکت موثر نوجوانان و دانش آموزان در تصمیم گیری و اجرای مطلوب برنامه های آموزش و پرورش و بهره مندی از توانمندی و تقویت مسئولیت پذیری آنان است.

وی ضمن تشریح و معرفی برنامه انتخابات شورا در سطح ملی و در نهایت در سطح مدارس، با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس اظهار کرد: شورای دانش آموزی مکانی برای یادگیری کارهای مدیریتی، آغازی برای اجتماعی شدن  و مشارکت دانش آموزان در امور سیاسی و اجتماعی، برنامه ریزی در درون مدرسه، تکریم دانش آموزان و استفاده از فکر و خلاقیت دانش آموزان و بهترین روش در بهره برداری از توانمندیهای آینده سازان این مرز و بوم است.

مهرآوران با اشاره به اینکه مدیریت و سازندگی آینده کشور را همین دانش آموزان بر عهده خواهند گرفت،بر اهمیت هرچه بیشتر برگزاری انتخاب شورای دانش آموزی در راستای اجرای سند تحول بنیادین که هدف اصلی آن تربیت دانش آموزان مومن، انقلابی، ولایی و در طراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد اشاره و بر لزوم هر چه بهتر اجرای دقیق و با کیفیت این انتخابات تاکید کرد.

گفتنی است قرائت پیام وزیرآموزش و پرورش توسط مجری برنامه و اجرای انتخابات درحضور مسئولین از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر