آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 28012
تاریخ انتشار: ج, 1398/08/10 - 15:01
امام جمعه اصلاندوز گفت:با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان نفرت و انزجار خود را در مقابل دشمنان بخصوص استکبار جهانی و صهیونیسم نشان می دهیم.

به گزارش خبرنگار ارس تبار ،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز به حضور رهبر معظم انقلاب در دانشگاه افسری  ارتش اشاره کرد و رکن اصلی قوام و عامل آرامش و امنیت کشور را در سایه نیروهای مسلح و ارتش دانست.

وی با بیان فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع دانش‌آموختگان دانشگاه افسری ارتش جمهوری اسلامی گفت: به دشمن نباید اعتماد کرد و آگاه و بصیرت داشته باشیم،دشمن را کوچک نشماریم زیرا که آنها از غفلت ما سو استفاده می کنند.

امام جمعه اصلاندوز ارتش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را جزو قدرتمندترین ارتش منطقه و دنیا عنوان کرد و حفظ معنویت را فلسفه تشکیل ارتش  دانست و گفت:ارتش باید در جامعه امنیت آفرین باشد.

حجت الاسلام اسدزاده به عوامل سعادت و شقادت انسان از نظر قرآن و روایات متعدد ائمه اطهار اشاره کرد و تکذیب ائمه الهی،گوش ندادن به اولیای الهی،به جا نیاوردن نماز و پرهیز از اطعام مساکین را از عوامل شقاوت دانست.

وی همچنین به عوامل گناه و همنشینی با گناهکاران اشاره کرد و گفت:نتیجه همنشینی با افراد بد و گناهکار آثار حیات معنوی و الهی را از بین می برد.

امام جمعه اصلاندوز با قدردانی از مردم و مسئولان عراق در پذیرایی و ایجاد امنیت زائران اربعین حسینی گفت:دنیا از این کنگره عظیم و میلیونی زائران اربعین حسینی در حیران ماند.

حجت الاسلام اسدزاده افزود:مراسم اربعین امسال با حضور بیش از 20 میلیون نفر باشکوه تر و حماسی تر از سالهای گذشته  و با امنیت و مقتدرانه برگزار شد که پیامهای الهی،مذهبی،فرهنگی،اجتماعی و سیاسی بسیاری را برای دولت ها،ملت ها،جهان اسلام و شیعیان از خود برجای گذاشت.

وی در ادامه با تبریک هفته بسیج دانش آموزی و فرارسیدن 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و تسخیر لانه جاسوسی به دست دانشجویان پیرو خط امام (ره)،اقشار مختلف مردم و دانش آموزان استکبارستیز اصلاندوز را به حضور پرشور و گسترده در تظاهرات ضداستکباری یوم الله سیزدهم آبان دعوت کرد.

امام جمعه اصلاندوز با بیان اینکه با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان نفرت و انزجار خود را در مقابل دشمنان بخصوص استکبار جهانی و صهیونیسم نشان می دهیم گفت: هز کجا سفارت آمریکا وجود دارد آنجا فسادخانه و بی امنی است.

حجت الاسلام اسدزاده با تسلیت فرارسیدن سالروز شهادت حضرت امام حسن عسگری(ع) و تبریک آغاز امامت حضرت ولیعصر امام زمان(عج) از همگان خواست زندگانی ائمه اطهار (ع) را نمونه الگو سرمشق خود قرار دهند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر