آخرین اخبارکد مطلب: 28014
تاریخ انتشار: پ, 1398/08/09 - 20:42
به مناسبت سالروز شهادت شهید محمد حسین فهمیده و هفته بسیج دانش آموزی، ضمن برگزاری آئین صبحگاه سراسری، زنگ ایثار و شهادت به صورت نمادین در دبیرستان شهید دکتر بهشتی شهرستان اصلاندوز نواخته شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار ،قدرت مهر آوران رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز ضمن گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی و یاد و خاطره 41 هزار شهدای دانش آموزی و فرهنگی،دانش آموزان را برای الگوگیری از سیره شهدای 8 سال دفاع مقدس مخصوصا شهید محمد حسین فهمیده دعوت کرد و خواستار حضور حماسی تمامی فرهنگیان و دانش آموزان در راهپیمایی یوم الله 13 آبان شد.

سرهنگ حسین حسین زاده  فرمانده سپاه ناحیه عشایری شهرستان اصلاندوز در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس و 36 هزار شهید دانش اموز گفت:عمل نوجوان بسیجی، شهید محمد حسین فهمیده برای رضای خدا و دفاع از این مرز بوم اسلامی بود که در تاریخ ماندگار شد.

وی با بیان اینکه بسیج، مدرسه عشق و کلاس درس است گفت: همه ما زندگی مان را مدیون خون شهیدان هستیم و امیدواریم بتوانیم به نحو شایسته ای پاسخ جان فشانی های شهدای عزیزمان را بدهیم.

حسین زاده ضمن قرائت پیام باارزش و کلیدی مقام معظم رهبری( مدظله العالی) در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب، دانش آموزان را برای عمل به وصیتنامه و پیام شهدا توصیه کرد و از دانش آموزان خواست سیره و روش زندگانی شهدای گرانقدر 8 سال دفاع مقدس را نمونه و الگوی سرمشق خود قرار دهند.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری در پایان با اشاره به اینکه هفته بسیج دانش آموزی برای ما درس فداکاری و ایثار بود افزود: هدف از برگزاری چنین مراسمی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به خصوص نسل جدید انقلاب اسلامی است.

 

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر