آخرین اخبارکد مطلب: 28031
تاریخ انتشار: ج, 1398/08/24 - 15:08
امام جمعه شهرستان اصلاندوز از اقدامات رئیس قوه قضائیه و مسئولان دستگاه قضا در برخورد جدی با مفسدان اقتصادی قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار ،حجت الاسلام و المسلمین عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز از اقدامات اخیر قوه قضاییه در برخورد قاطع با مفاسد اقتصادی قدردانی کرد و گفت: این برخورد موجب اعتماد بیشتر مردم به دستگاه قضایی کشور شده است.

وی افزود:از رییس و مسئولان قوه قضاییه می خواهیم بدون توجه به مسایل و حاشیه ها در برخورد با مفسدان مسئول یا غیر مسئول اهتمام بیشتری داشته و رضایتمندی مردم و رهبری را بدست آورند.

امام جمعه اصلاندوز با تبریک سالروز میلاد باسعادت حضرت محمد(ص) و حضرت امام جعفرصادق(ع) گفت:ولادت و حیات حضرت رسول اکرم برای بشریت مسیر هدابت است و همه مسلمانان و شیعیان جهان زندگانی ائمه اطهار(ع) را نمونه الگو و سرمشق خود قرار دهند.

حجت الاسلام اسدزاده همچنین با تبریک آغاز هفته کتاب و کتابخوانی،این هفته را فرصتی مناسب برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی عنوان کرد و گفت:متاسفانه سرانه مطالعه در کشور پایین است.

وی با اشاره به اهمیت مطالعه و افزایش سرانه مطالعه در جامعه گفت: کتاب و کتابخوانی باید در جامعه نهادینه و باید به مطالعه اهتمام جدی شود.

امام جمعه اصلاندوز ضمن تبریک فرارسیدن سالروز فتح سوسنگرد با بیان اینکه پس از رهنمودهای امام راحل و به همت رزمندگان باعث آزادسازی این شهر شد گفت:26 آبان سال 59 یادآور حماسه غرورآفرین رزمندگان اسلام در فتح سوسنگرد است که همیشه در اذهان این ملت و خاطره انقلاب به نیکی ماندگار شده و از آن یاد می‌شود.

حجت الاسلام اسدزاده در ادامه،حملات رژیم صهبونیستی به یکی از فرماندهان و خانواده و چندین نفر ازمردم مظلوم فلسطین را محکوم کرد و گفت:فلسطین امروز برنامه اول اسلام و مسلمانان است و تنها نیست.

وی افزود:بعد از این حملات بلافاصله رزمندگان مقاومت فلسطین با قدرت و قوت با پرتاپ چندین موشک به مواضع رژیم صهیونیستی،جواب دندان شکنی به اسرائیلیها دادند که موجب شد آنها به پای میز مذاکره بیایند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر