آخرین اخبارکد مطلب: 28039
تاریخ انتشار: س, 1398/08/28 - 15:39
مردم ولایت‌مدار شهرستان مرزی اصلاندوز مغان صبح چهارشنبه در حمایت از امنیت و اقتدار کشور و محکوم کردن اقدامات اغتشاش‌گران راهپیمایی می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار به دنبال تغییر قیمت بنزین و تجمع برخی هموطنان به منظور بیان مطالبات اقتصادی که با نفوذ اغتشاش‌گران در جمع مردم و برخی اقدامات خرابکارانه آشوبگران در تعدادی از شهرها و استان‌ها همراه بود، مردم شهرستان مرزی اصلاندوز مغان در محکوم کردن این اقدامات خرابکارانه به صحنه می آیند.

مردم ولایت‌مدار اصلاندوز مغان همچون سایر استان‌های کشور، فردا در حمایت از بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب ،امنیت و اقتدار کشور و محکوم کردن اقدامات آشوبگران،اغتشاش‌گران اشرار، راهپیمایی بزرگی در مرکز شهر خواهند داشت.

این راهپیمایی ساعت 10 صبح روز چهارشنبه از میدان امام حسین (ع) روبروی سپاه ناحیه عشایری به سمت خیابان شهید بهشتی و با حضور حداکثری مردم شهید‌پرور این شهرستان مرزی برگزار می‌شود.

مردم شهرستان مرزی اصلاندوز مغان که همواره پیرو ولایت فقیه بوده و هستند این بار نیز همچون گذشته در صحنه حضور یافته و از نظام مقدس جمهوری اسلامی حمایت کرده و یک صدا اغتشاشگران و اقدامات خرابکارانه آنها را محکوم خواهند کرد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر