آخرین اخبارکد مطلب: 28044
تاریخ انتشار: چ, 1398/08/29 - 20:59
امام جمعه اصلاندوز گفت:به برکت وجودمقام معظم رهبری و آگاهی و بصیرت ملت ایران،دشمن همواره شکست خورده است.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده امروز در جمع راهپیمایان مردمی حمایت از امنیت و اقتدار کشور ضمن قدردانی از حضور پرشکوه و بی نظیر اقشار مختلف مردم و عشایر غیور شهرستان اصلاندوز در راهپیمایی حمایت از بیانات مقام معظم رهبری و محکومیت اغتشاشگران روزهای اخیر،امنیت و آسایش امروز کشور را در سایه ولایت فقیه و خون شهدا عنوان کرد.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی به رهبری آمریکای جنایتکار پس از پیروزی انقلاب اسلامی از طرق مختلف بر علیه کشورمان توطئه چینی و دسیسه کرده است گفت:به برکت وجود رهبری و آگاهی و بصیرت ملت ایران،دشمنان نتوانسته و نمی توانند ضربه ای به این مملکت ولایی و اسلامی بزنند و همواره شکست خورده اند.

امام جمعه اصلاندوز با محکومیت اقدامات اخیر آشوبگران و اغشتاش گران به بهانه گرانی بنزین گفت:متاسفانه در روزهای اخیر عده ای یاغی و خود فروخته با دسیسه آمریکا به بهانه گرانی بنزین به بانکها و فروشگاهها هجوم برده و دست به غارت و آتش زدن اماکن کردند و چند تن از نیروی نظامی و بسیجی را ناجوانمردانه به شهادت رساندد.

حجت الاسلام اسدزاده با اشاره به اینکه باید از امنیت و اقتدار کشور مراقبت کنیم افزود:ملت با بصیر ایران اسلامی برای امنیت و اقتدار کشور خون می دهند،اما تسلیم خواسته های دشمنان نمی شوند.

وی با بیان اینکه هیچ مسئولی حق ندارد با افکار و احساسات مردم بازی کند افزود:ملت با عظمت و عزتمند ایران اسلامی با حضور در تمامی صحنه های نظام نخواهند گذاشت به ناموس و خاک کشور ضربه ای وارد شود.

امام جمعه اصلاندوز در بخشی از سخنان خود با تاکید بر اینکه ایران اسلامی در جزیره امن و با ثبات عالم قرار گرفته است گفت:مردم و عشایر غیور شهرستان مرزی اصلاندوز همگام با ملت ایران با شرکت در راهپیمایی حمایت از اقتدار و عظمت کشور و حمایت از بیانات رهبری نشان دادند که دشمنان نمی توانند به این کشور آسیبی برسانند.

وی با تمجید از غیرت و شجاعت عشایر در دوران های مختلف بعنوان مرزبانان واقعی نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت:در هیچ شهری از آذربایجان از جمله در تبریز و زنجان و مخصوصا استان اردبیل و دشت مغان اتفاق و اغتشاش صورت نگرفته و این نشان از غیرت انقلابی و ولایتمداری مردمان این دیار است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر