آخرین اخبارکد مطلب: 28046
تاریخ انتشار: ج, 1398/09/01 - 17:06
بمناسبت هفته بسیج برنامه های مختلفی در شهرستان اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار ،در نخستین روز از هفته گرامیداشت بسیج صبح امروز فرماندار،فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری،فرماندهان نظامی و انتظامی و مرزبانی،شهردار،مسئولان و پایوران سپاه و بسیجیان با امام جمعه اصلاندوز دیدار کردند.

غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا و آغاز مسابقات ورزشی جام بسیج در سالن 9 دی و صالحین حوزه بعثت از دیگر برنامه های اجرا شده بمناسبت هفته بسیج بود.

همچنین یادواره شهدای حوزه بسیج امام حسن(ع) ناحیه عشایری با سخنرانی فرمانده سپاه ناحیه عشایری در مسجد جامع عمران آباد برگزار شد.

سرهنگ حسین حسین زاده فرمانده سپاه ناحیه عشایری در سخنانی ضمن تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران،امنیت و اقتدار امروز کشور را در سایه رهبری،شهدا و ملت آگاه و بصیر ایران اسلامی عنوان کرد.

همچنین فرمانده ناحیه عشایری شب گذشته از خانواده های شهدای حوزه امام حسن(ع) ناحیه عشایری دیدار و دلجویی کرد.

در ادامه برنامه های هفته بسیج صبح امروز جمعه با حضور معین سردار فرماندهی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل،فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه عشایری و حلقات صالحین پایگاههای بسیج برنامه میقات صالحین در مسجد جامع اصلاندوز برگزار شد.

در ادامه فرمانده سپاه ناحیه عشایری بمناسبت هفته بسیج قبل از خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز در مورد اهداف تشکیل بسیج،عملکرد ناحیه عشایری در طول یکسال در عرصه های مختلف و همچنین برنامه های هفته بسیج در سطح شهرستان سخنرانی کرد.

برپایی میز خدمت به همت اجتماعی ناحیه عشایری در مسجد جامع با موضوعات مشاوره سلامت،مشاوره حقوقی،ازدواج و پیشگیری از طلاق،اشتغال و مشاوره خانوادگی با حضور کارشناسان دادگاه عمومی،تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارس آباد از دیگر برنامه های برگزار شده در دومین روز از هفته بسیج بشمار رفت.

انتهای پیام/

ارسال نظر