آخرین اخبارکد مطلب: 28048
تاریخ انتشار: ج, 1398/09/01 - 15:17
امام جمعه اصلاندوز با تبریک گرامیداشت هفته بسیج گفت:امروز تفکر و گفتمان بسیج به دنیا صادر شده است.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز اصلاندوز با محکومیت اقدامات اخیر آشوبگران به بهانه گران شدن قیمت بنزین گفت:فتنه ای که در روزهای اخیر در برخی از شهرهای کشور توسط افراد سودجو و فرصت طلب و خودفروخته اتفاق افتاد،متاسفانه خسارت مالی و جانی برجای گذاشت و مشکلاتی بوجود آورد.

وی با بیان اینکه قیمت بنزین توسط قوای سه گانه کشور اعلام و تصویب شد و مقام معظم رهبری نیز از تصمیم سران قوا حمایت کردند گفت:اعتراض حق مردم است،ولی باید اعتراض و مطالبات مردم شنیده و جواب داده شود و یکطرفه نباشد.

امام جمعه اصلاندوز با بیان اینکه مردم ایران خود را از صف اغتشاشگران و آشوبگران جدا کردند افزود:آنها فکر می کردند که با آتش زدن و ایجاد خسارت در کشور مردم را از نظام بدبین کنند،اما هوشیاری و تدبیر مقام معظم رهبری و بصیرت و بیداری مردم باعث شد فتنه در نطفه خفه شود.

حجت الاسلام اسدزاده در ادامه ضمن توصیه به دولت برای حل مشکلات مردم گفت:در جریان افزایش قیمت بنزین،دولت قولهایی که داده است صادق باشد، از جمله یارانه معیشتی مستمر و نگذارند قیمت ها بالا برود تا مردم بیش از این اذیت و گرفتار نشوند.

وی از تدابیر هوشمندانه رهبر معظم انقلاب و مردم با استقامت ایران و نیروهای نظامی و انتظامی،سپاه و بسیج و سربازان گمنام امام زمان در جلوگیری از فتنه قدردانی کرد.

خطیب جمعه اصلاندوز از حضور پرشکوه مردم و عشایر غیور شهرستان اصلاندوز در کلیه مراسمات از جمله در راهپیمایی حمایت از امنیت و اقتدار کشور تقدیر و تشکر کرد و گفت:در استان اردبیل و مغان هیچ گونه اتفاقی نیفتاد و این مدال زرین و طلایی برگردن استان اردبیل خصوصا مردم و عشایر شهرستان اصلاندوز است.

حجت الاسلام اسدزاده با بیان اینکه فتنه  16 بار در قرآن آمده است افزود:فتنه در تاریخ اسلام با رنگها با زیباییهای مختلف دامن گیر مسلمین شده است،باید مسلمانان بیدار باشند.

وی مشتبه سازی حق و باطل،چهره سازی،آغاز ناشناخته و پوشیده،فروخورنده فتنه گران،شخصیت محوری بجای حقیقت محوری و فضای گردبادی را از مصادیق فتنه عنوان کرد.

امام جمعه اصلاندوز در ادامه با گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی امام راحل(ره) گفت:تشکیل بسیج مستضعفین هم تاسیس و هم خدمات برای هیچ کس پوشیده نیست،در جنگ حضور گسترده داشت، بعد از جنگ نیز پا به پای انقلاب در عرصه خدمات رسانی و محرومیت زدایی حضور گسترده داشته است.

حجت الاسلام اسدزاده با بیان اینکه امروز تفکر و گفتمان بسیج به دنیا صادر و الگو شده است گفت: دشمنان بخصوص استکبار به رهبری آمریکای جنایتکار با فتنه انگیزی در جهان اسلام بخصوص نظام ایران اسلامی می خواهد این الگوها را از بین ببرد.

وی با بیان اینکه بسیج در هر جا که وارد شده با موفقیت و سربلندی از آن بیرون آمده است افزود:اخلاص،خدامحوری،حاضر در میدان های سخت، همراهی مجاهدانه با ایمان و بصیرت و اگاهی و حفظ اندیشه شهادت طلبی از ویژگی های بسیج است.

امام جمعه اصلاندوز در پایان از تلاشها و زحمات فرمانده و کارکنان ناحیه عشایری بخاطر عملکرد موثر ناحیه عشایری در عرصه های مختلف از جمله محرومیت زدایی و سازندگی و تامین جهیزیه جوانان قدردانی کرد و گفت:شهرستان اصلاندوز 25 هزار بسیجی دارد که می توان گفت یک لشگر بسیج تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران شده است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر