آخرین اخبار


کد مطلب: 28054
تاریخ انتشار: ج, 1398/09/08 - 17:47
امام جمعه اصلاندوز مصون سازی اقتصاد را اصلی‌ترین راهبرد فراروی کشور دانست.

به گزارش خبرنگار ارس تبار  ،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز با اشاره به اقدامات خرابکارانه اغتشاگران در روزهای اخیر در برخی از شهرهای کشور، یکی از مشخصه های اصلی فتنه گران را مال گرایی و ثروت که منشاء بروز پدیده‌های اجتماعی است عنوان کرد و گفت:دینداری غیر عالمانه،ضعف در دین شناسی،شبهه افکنی های بی مبنا،روابط ناسالم اداره حکومتی و اقتصادی،نادانی و بی‌تفاوتی مردم و پیروی از حاکمان متکبر از خصوصیات فتنه و فتنه گران است.

وی با اشاره به دیدار بسیجیان با مقام معظم رهبری گفت:قاعده بزرگ مسئله روزهای اخیر توطئه بزرگ و عظیم و پیچیده برای نظام بود،اما ملت ایران خصوصاً مردم استان اردبیل و شهرستان اصلاندوز با حضور آگاهانه و حماسه آفرین در راهپیمایی باعث شد این فتنه در نطفه خفه شود.

امام جمعه اصلاندوز ضمن تبریک هفته بسیج با بیان اینکه اندیشه و تفکر امام در تاسیس و ابتکار بسیج برای تبدیل تهدیدها به فرصت هاست افزود:بسیجیان در همه میادین دفاع سخت و نرم آماده به کار هستند و در حوادث گوناگون حضور موثر دارند.

حجت الاسلام اسدزاده با بیان اینکه امروز ایران در میدان جنگ اراده ها قرار دارد و بحث نظامی مطرح نیست گفت:از خلقت آدم تا کنون جنگهای مختلفی صورت گرفته با شمشیر با اسلحه،اما جنگ امروز دشمنان،جنگ فکری و اندیشه‌ای است.

وی افزود:باید از باورها و اندیشه های خود مراقبت کنیم،امروز دشمنان از طریق فضای مجازی وارد میدان شده است باید فضای مجازی مدیریت شود،چرا که دشمنان در روزهای اخیر توسط استکبار و صهیونیسم در فضای مجازی بدنبال تغییر رفتارها و اعتقادات ملت ایران است.

خطیب جمعه اصلاندوز مصون سازی اقتصاد را اصلی‌ترین راهبرد فراروی کشور دانست و گفت:امروز کشور ما از لحاظ معیشت و اقتصاد ضربه پذیر است،باید مسئولان جدی و دقیق حرکت کنند تا گرفتاری برای کشور به وجود نیاید.

اسدزاده ضمن محکومیت حمله عده ای به کنسولگری ایران در نجف گفت:اینها می‌خواهند امنیت و برادری را به هم بزنند،دشمنان و استکبار و صهیونیسم با راه اندازی فتنه بدنبال اختلاف افکنی بین ایران و عراق هستند.

وی با تبریک ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) گفت:ثواب زیارت مرقد حضرت عبدالعظیم حسنی در شهر ری ثواب زیارت کربلا دارد.

امام جمعه اصلاندوز با اشاره به روز مجلس و فرارسیدن انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم باید در انتخاب خود دقت کنند گفت:نماینده اصلح کسی است که درد دل جامعه و درد کشور را بفهمد و بدنبال فامیل و آشنا بازی نباشد برای حل مشکلات کشور گام بردارد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر