آخرین اخبارکد مطلب: 28092
تاریخ انتشار: پ, 1398/10/05 - 11:07
فرمانده ناحیه عشایری شهرستان اصلاندوز از برگزاری همایش بزرگ حماسه 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در شهرستان خبر داد.

سرهنگ "حسین حسین زاده" در گفت و گو با خبرنگار ارس تبار ضمن گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی روز میثاق امت با ولایت،از حماسه 9 دی ماه سال 1388،بعنوان سومین انقلاب مردم ایران اسلامی یاد کرد و افزود:حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات ملت ایران بود.

 

وی با اشاره به نقش جوانان در بیانیه گام دوم انقلاب در خنثی سازی نقشه های شوم دشمنان گفت:رهبر معظم انقلاب با اعتماد و امید به پیشرفت کشور به دست این نسل پر امید و پرانگیزه، به جوانان کشور به‌عنوان یکی از ظرفیت‌های بالفعل موجود برای رساندن کشور به قله‌های پیشرفت معنوی و مادی می‌نگرند.

 

فرمانده سپاه ناحیه عشایری شعار محوری 9 دی را یوم الله نهم دی،مظهر،بصیرت،ولایتمداری و عبور از فتنه ها دانست و تبیین بصیرت و نقش آفرینی مردم در مهار فتنه های تاریخ انقلاب اسلامی،افشای توطئه دشمنان انقلاب اسلامی برای مهار محور مقاومت در قالب فتنه های خارجی عراق و لبنان  ایجاد هوشیاری وحدت و امادگی نیروهای انقلابی در خصوص مقابله با هرگونه فتنه انگیزی،روشنگری پیرامون فتنه معیشتی اقتصادی و تبیین تدابیر هوشمندانه امام خامنه ای(مدظله العالی)در مقاطع عبور از چالش ها و فتنه ها را از رهبردها و محورهای تبیینی یازدهمین سالگرد حماسه بزرگ 9 دی عنوان کرد.

 

حسین زاده با بیان اینکه از اول تا 10 دی ماه بعنوان دهه بصیرت نامگذاری شده است گفت:بیش از۶۰ عنوان برنامه در دهه بصیرت در سطح حوزه ها و پایگاههای ناحیه عشایری برگزار می شود که اجرای نشست های سیاسی بصیرتی و تجدید میثاق با آرمانهای شهدا از برنامه های مهم بشمار می روند.

 

وی از برگزاری همایش بزرگ حماسه 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در اصلاندوز خبر داد و گفت:این همایش همزمان با سراسر کشور ساعت 9/30 صبح روز دوشنبه نهم دی ماه با حضور اقشار مختلف مردم و عشایر ولایتمدار شهرستان اصلاندوز در سالن ورزشی حوزه بسیج خواهران برگزار می شود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر