آخرین اخبارکد مطلب: 28105
تاریخ انتشار: ج, 1398/10/13 - 20:36
امام جمعه موقت اصلاندوز گفت:شهید قاسم سلیمانی نه تنها مختص ایران،بلکه فرمانده و تفکر بین المللی بود.

به گزارش خبرنگار ارس تبار حجت الاسلام مسلم در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز با تسلیت شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی توسط آمریکای جنایتکار گفت: سردار سلیمانی به دست اشرار ناجوانمردانه رژیم جنایتکار آمریکا به شهادت رسید و امروز در خیمه امام حسین علیه السلام قرار گرفت.

وی افزود: با بیان اینکه سرداران سلیمانی ها داریم در کشور که رهبری اگر اجازه بدهند به میدان می‌آیند افزود:آنها بدانند که یقیناً انتقام سختی در راه است و تاوان خون حاج قاسم سلیمانی را خواهند داد.

امام جمعه موقت اصلاندوز به شرارت های آمریکا به ملت ایران در طول تاریخ اشاره کرد و گفت: آمریکا با این کار می خواهد در منطقه خاورمیانه بزرگ ایجاد کنند اما آنها بدانند ملت ایران و محور مقاومت و خون قاسم سلیمانی نخواهند گذاشت تا به اهداف خود برسند.

حجت الاسلام مسلم با بیان اینکه شهید قاسم سلیمانی نه تنها مختص ایران بلکه فرمانده و تفکر بین المللی بود گفت:شهید سلیمانی بعنوان هسته مرکزی محور مقاومت، همه را حول محور اسلام جمع کرده بود.

وی علت مشکلات جهان اسلام را حضور آمریکا در منطقه عنوان کرد و گفت:آمریکایی‌ها و صهیونیسم مانع وحدت جهان اسلام هستند.

خطیب نماز جمعه موقت  اصلاندوز افزود:دشمنان فکر می‌کنند ما از جنگ واهمه داریم اما آنها بدانند که ما عاشق شهادت هستیم.افتخار ما امام حسین و اهل بیت(ع) است.

حجت الاسلام مسلم با بیان اینکه مقام معظم رهبری ۳ روز عزای عمومی در کشور اعلام کرده اند افزود:ملت ما بخاطر وطن و شخصیت سردار شهید سلیمانی در مساجد و حسینیه ها مراسمات برگزار خواهند کرد و بعد از نماز جمعه امروز نیز راهپیمایی دشمن شکن برگزار می کنیم.

وی گفت:ما عهد و پیمان می بندیم ای رهبر و امام شهدا آماده هستیم به خاطر حفظ آرمان‌های انقلاب و شعایر دینی انتقام خون شهدا را با تمام قطره خون هر چه داریم بدهیم تا انشالله اسلام عزیز سرافراز بماند.

حجت الاسلام مسلم همچنین به سالروز کشف حجاب توسط رضاخان اشاره کرد و گفت:امروز حضرت زینب(س) و حضرت فاطمه(س) برای زنان و دختران الگوی عملی هستند که باید از چادر و حجاب خود محافظت کنند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر