آخرین اخبارکد مطلب: 28124
تاریخ انتشار: ج, 1398/10/27 - 19:27
فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز طی پیامی از حضور حماسی و پرشکوه مردم در راهپیمایی حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و اقتدار نظام قدردانی کرد.

به گزارش ارس تبار متن پیام بدین شرح است....

دیگر بار ملت بزرگ، رشید و فهیم ایران اسلامی پس از چهار دهه افتخار آفرینی، انسجام و عزم راسخ خویش را در دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی به رخ جهانیان کشیدند.

شهرستان اصلاندوز همانند اقصی نقاط کشور به تجلی گاه حضور مردم آگاه و فهیمی مبدل شد که در طی چهل و یک سالگی انقلاب اسلامی با شکوه اتحاد و اقتدار ملی در صفوفی به هم پیوسته و قلب هایی مملو از عشق به انقلاب اسلامی بعد از نماز جمعه  در حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار با مشت هایی گره کرده خروشیدند.

اقدام نابخردانه آمریکا در ترور سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای جبهه مقاومت نشان داد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این نهاد مردمی در مسیر خود موفق گام برداشته و خاری در چشم ترامپ دیوانه و استکبار است.

حمایت جانانه مردم از سپاه پاسداران حکایت از آن دارد که این نهاد در قلب مردم خصوصا آزادگان و مظلومین جهان جای دارد چه بسا وظایف ما را در خدمت به آحاد جامعه سنگین تر و عزم پاسداران را در تحقق اهداف والا راسخ تر می کند.

 بدینوسیله  اینجانب خلق این حماسه عظیم را به پیشگاه مقام معظم رهبری و تمامی ایرانیان عزیز تبریک گفته و از حضور با صلابت ، آگاهانه و پرشور امام جمعه محترم،فرماندار محترم،روحانیت محترم، روسای محترم، ادارات و نهادها، فرماندهان محترم نظامی و انتظامی و مرزبانی، فرهنگیان و دانش آموزان، ریش سفیدان وهیات امنای مساجد،عشایر غیور و همیشه در صحنه، فرماندهان محترم پایگاههای مقاومت و بسیجیان عزیز، شوراهای اسلامی شهر و روستا ، مداحان،خانواده های معظم شهدا،جانبازان و آزادگان،کشاورزان ،بازاریان،دانشجویان ،هیات رزمندگان اسلام،شهروندان،دهیاران و روستاییان شهرستان اصلاندوز در مراسم راهپیمایی حمایت از سپاه  و اقتدار نظام تقدیر و تشکر می نمایم.

خادم شما و سرباز کوچک ولایت سرهنگ پاسدارحسین حسین زاده

انتهای پیام/

 

ارسال نظر