آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 28129
تاریخ انتشار: د, 1398/10/30 - 21:03
فرمانده سپاه ناحیه عشایری گفت:امنیت و آسایش امروز کشور مرهون مجاهدت‌های شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت اسلامی است

به گزارش خبرنگار ارس تبار،سرهنگ حسین حسین زاده در جمع عشایر قشلاق الم لو شهرستان اصلاندوز ضمن تسلیت شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت اظهار کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی یکی از افراد تاثیرگذار در شکست نقشه‌های استکبار جهانی در منطقه و جهان بود و امنیت و آسایش امروز کشور مدیون و مرهون مجاهدت‌های بی  وقفه این شهید بزرگوار و شهدای مقاومت اسلامی است.

وی با اشاره به نقش مهم سردار شهید «حاج قاسم سلیمانی» در ایجاد هسته های مقاومت در منطقه افزود: این شهید والامقام از ابتدای سال‌های جوانی در خط مقدم عرصه جهاد و مقاومت و در میدان مبارزه با استکبار جهانی همواره حضور داشت و نقش آفرینی می‌کرد و در نهایت به آرزوی قلبی خود که شهادت در راه خدا بود، دست یافت.

فرمانده ناحیه عشایری با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی یک تفکر و اندیشه استکبارستیز در جهان اسلام بود افزود: تفکر حاج قاسم سلیمانی در جای جای محور مقاومت بوده و جهان شمول شده است.

حسین زاده با اشاره به شرارت‌های آمریکا در منطقه و علیه ایران گفت: آمریکا به رغم اینکه علیه کشور ما برنامه‌ریزی‌های بسیاری انجام داده اما کاری از پیش نبرده است.

وی همچنین به اقدام موشکی سپاه علیه پایگاه آمریکایی عین الاسد اشاره کرد و گفت:بعد از جنگ جهانی دوم هیچ‌کدام از کشورهای دنیا نتوانسته بودند چنین مقابله‌ای را با‌ آمریکا انجام دهند اما رزمندگان مقاومت با هدف قرار دادن پایگاههای آمریکایی ضربه سختی به آنها وارد کردند.

فرمانده ناحیه عشایری الگو گیری از زندگی و سیره شهدا را برای همه مردم به ویژه نسل جوانان با اهمیت دانست و خاطرنشان کرد:اگر می خواهیم در زندگی به سعادت برسیم و رضایت خداوند را کسب کنیم باید راه شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی را ادامه بدهیم.

حسین زاده با بیان اینکه همت ما معطوف به عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی است به نقش عشایر در طول 41 سال از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت:جامعه عشایری بخصوص عشایر اردبیل در طول هشت سال دفاع مقدس خدمات، ایثارگری، شهامت، شجاعت و شهادت طلبی نمایان بود که قابل تقدیر و ستایش هستند.

وی با بیان اینکه عشایر که به تعبیر زیبای حضرت امام(ره) از ذخایر انقلابند گفت: عشاير در بحث اقتصاد مقاومتي نقش موثر دارند که با كمترين هزينه بيشترين بهره وري از منابع توليد و ايجاد اشتغال را دارند.

فرمانده ناحیه عشایری در پایان از حضور پرشکوه مردم و عشایر غیور شهرستان اصلاندوز در مراسمات و برنامه های گرامیداشت شهادت حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای جبهه مقاومت قدردانی کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر