آخرین اخبارکد مطلب: 28153
تاریخ انتشار: پ, 1398/11/17 - 21:50
استاندار اردبیل گفت: شهرستان اصلاندوز یک شهر نوپا و جوان است و با ایجاد مدیریت متمرکز در مسیر توسعه و پیشرفت قرار می گیرد.

به گزارش ارس تبار اکبر بهنام جو در جریان سفر به شهرستان اصلاندوز اظهار کرد: زمین شهرک صنعتی این شهرستان شناسایی و مکان یابی شده و در آینده نزدیک با صدور مجوز زیرساخت های لازم برای سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار انجام می شود.

وی با بیان اینکه این شهرستان مرزی مورد توجه دولت قرار گرفته است گفت: از محل سفر رییس جمهور اعتبار خوبی برای ایجاد نمایندگی برخی ادارات تخصیص یافته و به منظور کاهش بروکراسی اداری در این شهرستان راه اندازی می شود.

رییس شورای برنامه ریزی استان اردبیل اضافه کرد: اینکه عمده فعالیت مردم منطقه کشاورزی و دامپروری است و طرح های خوبی برای این حوزه ها در حال شکل گیری است باید در ایجاد واحدهای صنایع تبدیلی و بسته بندی نیز تلاش شود.

استاندار اردبیل ادامه داد: همزمان با ششمین روز دهه مبارک فجر ۲۱ پروژه مهم این شهرستان با صرف هزینه ۳۵ میلیارد تومان به بهره برداری رسید که امیدواریم علاوه بر کارهای کشاورزی و دام

پروری به بخش صنعت و گردشگری نیز توجه جدی می شود.

وی با اشاره به اینکه با ایجاد زیرساخت های صنعتی ارزش منطقه ای افزایش می یابد تصریح کرد:توسعه و پیشرفت شهرستان در گروه همکاری و سرمایه گذاری بخش خصوصی است.

بهنام جو از افتتاح ۵.۵ کیلو متر از آسفالت مسیر اصلاندوز به پارس آباد خبر داد و گفت: سالانه ۵۰ کیلومتر به میزان بزرگراه های استان افزوده می شود و بی شک راه های مواصلاتی و شریان های اصلی این شهرستان مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی افزود: در جلسه ملاقات مردمی مشکلات تعدادی از مراجعین احصا و در اسرع وقت رسیدگی می شود.

استاندار اردبیل در ششمین روز دهه فجر به شهرستان های پارس آباد و اصلاندوز و بیله سوار سفر کرده بود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر