آخرین اخبارکد مطلب: 28156
تاریخ انتشار: س, 1398/11/22 - 16:06
امام جمعه اصلاندوز گفت:پیام 22 بهمن امسال حضور گسترده در پای صندوقهای رای در انتخابات است.

به گزارش خبرنگار ارس تبار ،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده امروز در جمع راهپیمایان شهرستان اصلاندوز،ضمن قدردانی از حضور گسترده آحاد مختلف مردم،مسئولان،نیروهای نظامی و انتظامی،بسیجیان و عشایر غیور در راهپیمایی 22 بهمن به تحلیل دستاوردهای انقلاب اسلامی و بیانیه گام دوم انقلاب پرداخت.

وی پیام گام اول انقلاب را استقلال ملی،آزادی،عدم افراط و حفظ تمامیت ارضی عنوان کرد و گفت:ایران اسلامی در سال 1357 به رهبری امام و مرجعیت و با حضور ملت به پیروزی رسید و تا به امروز این ملت پشت سر انقلاب ایستاده،همه مشکلات تحریم و تهدید و ترور را تحمل کرده،اما از انقلاب خود ذره ای عقب نکشیده است.

امام جمعه اصلاندوز با بیان اینکه انقلاب اسلامی امروز به دنیا و عالم اسلام الگو شده است گفت:در دنیا انقلاب های مختلف صورت گرفته اما انقلاب اسلامی ایران با شعار نه شرقی و نه غربی روی پای خود ایستاده و به ملت خود تکیه زده است.

حجت الاسلام اسدزاده در ادامه با بیان اینکه ملت ایران در طول 41 سال از انقلاب با شجاعت و اتحاد نگذاشتند ذره ای از خاک کشور در اختیار دشمنان قرار گیرد گفت:در طول 87 سال کسی جرات حمله به سربازان و هواپیماها و پایگاههای آمریکا نکرده بود، اما ایران اسلامی و نیروی هوا فضای سپاه پاسداران به برکت حضور و آگاهی مردم،پهباد و پایگاه آمریکایی در عین الاسد را هدف قرار داد.

وی عدالت و مبارزه با فساد،شجاعت و صراحت در مقابل زورگویی ها و نگاه خوشبینانه به آینده را از الزامات بیانیه مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب عنوان کرد و با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت:مردم باید به کسی رای دهند که نترس،شجاع،خوش بین به نظام،متدین،بااخلاص و با عمل و حلال مشکلات و گرفتاری های مردم باشد.

امام جمعه اصلاندوز با بیان اینکه انتخابات مجلس خیلی مهم است و در انتخاب خود باید دقت داشته باشیم افزود:میزان رای ملت است یعنی حضور مردم در پای صندوقهای رای و مناسبت ها به معنای این است که انقلاب را خود کردیم و از انقلاب خود حفاظت می کنیم.

اسدزاده 22 بهمن را سراغاز تحولات بنیادین در ایران و جهان در تمامی عرصه های علمی،سیاسی،فرهنگی و اجتماعی دانست و گفت:بیش از 40 سال دنیا به سرکردگی آمریکا با ما مبارزه کرده است اما با قدرت و عظمت توانستیم انقلاب اسلامی را به پیش ببریم.

وی انقلاب اسلامی را یکی از تحفه های خدا  به رهبری امام راحل عنوان کرد و گفت: اسلام محمدی الصدور،حسینی البقاء و خمینی الاحیاست.

امام جمعه اصلاندوز با تسلیت اربعین سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت،تقارن باشکوه 22 بهمن امسال با چهلمین روز شهادت این سردار رشید اسلام را تبلور پیوند انقلاب اسلامی با فرهنگ مقاومت عنوان کرد و گفت:پیام انقلاب و 22 بهمن حضور گسترده در پای صندوقهای رای است،یقینا با حضور در انتخابات با مشت های گره کرده به دهان دشمنان می رنیم.

حجت الاسلام اسدزاده در پایان حضور عشایر در صحنه های مختلف نظام را بی بدیل دانست و گفت:امروز حضور عشایر قهرمان و غیور بعنوان ذخایر انقلاب در تمامی صحنه های نظام و تاریخ زبانزد خاص و عام است.
 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر