آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 28159
تاریخ انتشار: ج, 1398/11/25 - 17:16
امام جمعه اصلاندوز گفت:اگر می خواهیم در مقابل دشمنان قوی باشیم باید مجلس قوی داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار ارس تبار ،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز با اشاره به دو آزمون بزرگ ملت ایران در هفته گذشته و آینده در کشور گفت:راهپیمایی 22 بهمن اولین آزمون ملت ایران بود که با موفقیت پشت سرگذاشتند دومین آزمون انتخابات دوم اسفند است که یقینا با جدیت همچون 22 بهمن در انتخابات دوم اسفند در پای صندوقهای رای حضور گسترده خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه انتخابات در کشور اسلامی ایران عرصه مهم و تعیین کننده در ساحت سیاسی کشور است گفت:سرنوشت یک کشور به رای مردم است اگر در انتخاب خود درست و دقیق عمل کنیم بهترین سونوشت را رقم خواهند زد.

امام جمعه اصلاندوز با اشاره به معیارهای انتخاب اصلح گفت:اگر می خواهیم در مقابل دشمنان قوی باشیم باید مجلس قوی داشته باشیم،چرا که انتخابات مجلس از ریاست جمهوری مهمتر است.مجلسی که ضعیف باشد کشور دچار مشکل می شود.

حجت الاسلام اسدزاده با گلایه مندی از عدم پیگیری نمایندگان بر حل مشکلات راههای مغان گفت:اگر نماینده ای این مشکل را پیگیری می کرد یقینا گرفتاری برای مردم پیش نمی آمد باید راه و جاده مغان دوبانده شود چرا که مغان می تواند کشور را اداره کند.

وی افزود:نماینده قوی و جدی نماینده ای است که دلسوز و حامی مردم و مستضعفین باشد،درد مردم را بداند،انقلابی،نترس،شجاع،مومن،دارای روحیه جهادی و طرفدار عدالت باشد،یقینا این فرد برای مجلس مفید و موثر خواهد بود.

امام جمعه اصلاندوز با بیان اینکه برای حل مشکلات کشور باید همچون سردار سلیمانی ها در مجلس حضور یابند،بر حضور گسترده مردم در پای صندوقهای رای در دوم اسفند تاکید کرد و گفت:دشمن می خواهد ما را از انتخابات دور سازد اما حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات تیری زهرآلود بر قلب دشمنان خواهد بود.

اسدزاده با اشاره به اینکه داشتن ملت و نیروی قوی نیازمند مجلس قوی و جدی است گفت:تمام کاندیداهای تایید شده و تایید نشده از طرف شورای نگهبان مورد احترام همه هستند،اما آنهاییکه تایید شدند از بین آنها باید بهترین فرد را به مجلس بفرستیم.

وی افزود:مجلسی که با شجاع،مقتدر،طرفدار محرومین،حلال مشکلات مردم و تامین رفاه و آسایش مردم باشد هیچ مشکلی از هر لحاظ از جمله اقتصاد وجود نخواهد داشت.

اسدزاده همچنین با قدردانی از حضور گسترده اقشار مختلف مردم وعشایر شهرستان اصلاندوز در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال گفت:دشمنان شبانه روزی بدنبال کمرنگ کردن حضور مردم در این راهپیمایی بودند اما مردم ایران اسلامی با حضور گسترده و دشمن شکن به احسن وجه شکوه و عظمت و اقتدار ایران اسلامی را به جهانیان نشان دادند.

امام جمعه اصلاندوز با بیان اینکه صاحبان اصلی انقلاب اسلامی مردم هستند گفت:در طول 41 سال از انقلاب اسلامی مردم با گستردگی فراوان در تمامی عرصه های مختلف نظام حضور موثر و مقتدر داشته اند.

وی با بیان اینکه جای سردار سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت در 22 بهمن خالی بود گفت:دشمن خیال میکرد با به شهادت رساندن سردار دلها حاج قاسم سلیمانی عظمت و اقتدار ایران اسلامی خدشه دار می شود اما هزاران سلیمانی با تفکر سردار دلها به میدان آمدند.

اسدزاده شهادت حاچ قاسم سلیمانی را فتح خون و پیروزی خون بر شمشیر عنوان کرد و گفت:انقلاب اسلامی در طول 41 سال با انواع تهدید،تحریم و جنگ تحمیلی از سوی دشمنان مواجه بوده اما به موفقیت های فراوان و عظمت بسیار دست یافته است.

امام جمعه اصلاندوز با تشریح گام اول انقلاب و بیانیه گام دوم انقلاب گفت:ثبات و امنیت،علم پژوهی،معنویت،اقتصاد،عدالت و مبارزه با فساد،عزت ملی،روابط خارجی و سبک زندگی اسلامی را از الزامات بیانیه گام دوم انقلاب از سوی رهبر معظم انقلاب عنوان کرد.

وی با تبریک سالروز میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س)  به فضایل و زندگانی آن حضرت اشاره کرد و از بانوان خواست زندگی حضرت فاطمه زهراء(س) و حضرت زینب(س) را نمونه الگو و سرمشق خود قرار دهند.

خطیب جمعه اصلاندوز همچنین با تبریک روز مادر به ارزش و جایگاه زن در جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت:همه ادیان الهی به زن و مادر ارزش خاص و ویژه ای قایل هستند.

اسدزاده با بیان اینکه اسلام بیشترین محبت و عشق را به مادر دارد افزود:هرکس می خواهد به بهشت برود باید رضایت مادر را داشته باشد چرا که تاکید اسلام بر این است  که انسان به پدر و مادر احترام خاص دارد.

امام جمعه اصلاندوز به موضوع عاق والدین اشاره کرد و گفت:کسی که به پدر و مادر محبت نمی کند در قیامت هیچ گذرگاهی ندارد و به جهنم می رود هر کس پدر و مادر خود را خوشحال کند خدا را خوشحال کرده اما کسی که پدر و مادر خود را ناراضی کند خدا را ناراضی کرده است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر