آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 28168
تاریخ انتشار: س, 1398/11/29 - 08:00
فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: بیش از سه‌هزار نفر در امر برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان پارس آباد همکاری خواهند کرد.

به گزارش ارس تبار عدالت حاجی پور در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: بیش از سه‌هزار نفر در قالب عوامل اجرایی، هیأت‌های نظارت، نیروهای انتظامی و هیأت های بازرسی در امر برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان پارس آباد همکاری خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه 254 شعبه اخذ رای در حوزه انتخابیه پارس آباد پیش‌بینی شده افزود: 173 هزار نفر واجد شرایط رای دادن در حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز هستند.

فرماندار شهرستان پارس آباد از رقابت ۲۲ نفر در حوزه انتخابیه شهرستان‌های پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز برای کسب یک کرسی  مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: اسامی ۲۶ نفر از نامزدهای انتخاباتی در روز بیست و سوم بهمن ماه اعلام شد و تاکنون  ۴ نفر از این نامزدها کتباً انصراف خود را از ادامه روند رقابت‌ها به ستاد انتخابات اعلام نموده‌اند.

حاجی پور با بیان اینکه جمعیت شهرستان پارس‌آباد بر اساس سرشماری سال ۹۵ بیش از  145هزار نفر است، گفت: در شهرستان پارس آباد ۱۰۷ هزار نفر واجد شرایط رای دادن هستند و این رقم در شهرستان بیله سوار ۴۲ هزار نفر و شهرستان اصلاندوز ۲۴ هزار است.

وی همچنین از پیش بینی ۱۳۲شعبه اخذ رای در شهرستان پارس آباد خبر داد و اظهار داشت: ۱۲۴ شعبه ثابت و ۱۸ شعبه سیار در شهرستان پارس آباد پیش‌بینی شده که در حوزه فرعی شهرستان بیله سوار ۷۹ شعبه و حوزه فرعی اصلاندوز ۴۳ شعبه مستقر خواهد شد.

حاجی پور با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز ۲ اسفند  بیان کرد: متولدین دوم اسفند سال ۸۰ به بعد که ۱۸ سال تمام خواهند داشت می‌توانند برای اولین‌بار در رای‌گیری شرکت و در سرنوشت کشور خود سهیم باشند.

فرماندار و رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان پارس آباد با بیان اینکه مردم شهرستان پارس آباد مردمی هوشمند و آگاه هستند، گفت: مردم این حوزه انتخابیه در روز دوم اسفندماه با مشارکت حداکثری در انتخابات ضمن اعلام پشتیبانی خود از نظام و ولایت فقیه، پاسخی کوبنده و رسا به دشمنان خواهند داد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر