آخرین اخبارپربازدیدترین اخبار


کد مطلب: 28224
تاریخ انتشار: ش, 1398/12/17 - 23:05
جلسه ستاد اقدامات انجام یافته قرارگاه پدافند زیستی بیماری کرونا در محل فرمانداری شهرستان اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش ارس تبار در این جلسه مینایی فرماندار اصلاندوز با اشاره به همکاری تنگاتنگ بسیج سازندگی سپاه ناحیه عشایری،شهرداری،دهیاران و به ویژه مرکز بهداشت شهرستان که در خط مقدم مبارزه با این ویروس قرار دارند و صمیمانه ار تلاش هایشان تشکر میکنم گفت:عملیات ضد عفونی و گندزدایی اماکن عمومی و سطح شهرستان و روستاهای تابعه در حد مناسب است.

رئیس شورای تامین شهرستان تاکید کرد:اگر چنانچه مشاهده شود مسافری در سطح شهر و روستاها از ساکنان استانهای قم ،تهران و گیلان باشند بلافاصله توسط اعضای شورای تامین به استان خودش برگشت داده میشود چرا که اگر مسافران و میهمانان گرامی ما را دوست داشته باشند تا مهار کامل ویروس کرونا به شهر و خانه ما سفر نمی کنند.

مینایی افزود: فرماندار و اعضای ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ،نگران و به فکر سلامت مردم عزیز منطقه هستند ،اگر با این وضعیت پیش بریم در روزهای آینده شاهد از دست دادن عزیزانمان خواهیم شد ، خواهشا به سطح شهر نیایید و در خانه بمانید تا ویروس کرونا را شکست دهیم.
 

فرماندار اصلاندوز ادامه داد:تمامی ادارات آب ،برق ،گاز و شهرداری ملزم هستند تا اطلاع ثانویه از اجرای انشعابات و همچنین قطع برق ادارات و مردم تا مهار کامل کرونا خودداری کنند و همچنین اجرای ضمانت تسهیلات بانکی مردم تا اطلاعات ثانویه ممنوع می باشد و لازم و ضروریست نانوایان موارد بهداشتی توصیه شده را رعایت کنند و در این خصوص بازرسی گسترده هم از نانوایی ها بعمل خواهد آمد و در صورت مشاهده عدم رعایت بهداشت پلمپ خواهد شد.

وی بیان کرد:تمامی مجالس ترحیم چه عمومی و چه خصوصی تعطیل می باشد و در صورت مشاهده برخورد خواهد شد.

سرهنگ حسین زاده فرمانده بسیج عشایری استان نیز از آمادگی کامل سپاه و بسیج سازندگی در جهت مهار کامل ویروس کرونا خبر داد و افزود:سپاه و بسیج در تمامی عرصه های بحرانی کشور همراه با مردم بوده و تا آخر هم خواهد ماند.

درپایان هریک از اعضای ستاد پیشگیری از ویروس کرونا گزارشی از نظرات عملکردشان در خصوص مبارز با این ویروس ارائه کردند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر