آخرین اخبارکد مطلب: 28225
تاریخ انتشار: س, 1398/12/20 - 19:42
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان اردبیل از توزیع ۳۰۰ بسته بهداشتی رایگان به نیازمندان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار سرهنگ پاسدار حسین حسین زاده با اشاره به ضدعفونی و گندزدایی شهرستان توسط جهادگران بسیج سازندگی اصلاندوز ، از توزیع ۳۰۰ بسته بهداشتی رایگان به نیازمندان خبر داد.

وی افزود:عملیات ضدعفونی و گندزدایی اماکن عمومی، معابر، کوچه‌ها، خیابان‌ها و وسایل نقلیه در شهرستان اصلاندوز در چندین دوره به همت جهادگران بسیج سازندگی این شهرستان و با مشارکت فرمانداری، شهرداری وشبکه بهداشت شهرستان به‌صورت ویژه انجام گرفت.
 
حسین زاده تصریح کرد: علاوه بر ضدعفونی کردن معابر و محلات، ضدعفونی مساجد، مدارس، مغازه‌ها و اماکن عمومی به همت جهادگران شهرستان اصلاندوز انجام شده است و این عملیات همچنان ادامه دارد.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه عشایری استان اردبیل گفت: با مشارکت سپاه ناحیه عشایری، کمیته امداد خمینی(ره) و خیرین شهرستان ۳۰۰ بسته رایگان بهداشتی برای پیشگیری از ویروس کرونا در بین نیازمندان و مددجویان کمیته امداد شهرستان اصلاندوز توزیع شد.
 
وی گفت:سپاه و بسیج در عرصه های مختلف نظام حضوری گسترده داشته و در این راستا نیز تمام عوامل و ظرفیت‌های سپاه ناحیه عشایری برای مهار ویروس کرونا پای کار آمده و از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.
 
حسین زاده با قدردانی از زحمات کادر درمانی و پزشکی شهرستان، بیان کرد:امروز پزشکان، پرستاران و کادر درمان بعنوان افسران جنگ نوین در خط مقدم قرار دارند و اقدامات صورت گرفته توسط آنان شایسته تقدیر و قدردانی است.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر