آخرین اخبارکد مطلب: 28226
تاریخ انتشار: د, 1398/12/19 - 19:44
فرماندار اصلاندوز گفت:واحدهای متخلف تا پایان نوروز پلمب می‌شوند.

سید عباس مینایی در گفت و گو با ارس تبار گفت: با هماهنگی های بعمل آمده با مبادی ذی ربط و ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا،از امشب در مسیر اصلاندوز خداآفرین و بالعکس محدودیت های ترافیکی تا آخر هفته برقرار می گردد.

وی با بیان اینکه از ورود خودروهای با پلاک شهرستان های دیگر به شهرستان اصلاندوز جلوگیری خواهد شد افزود:در داخل شهرستان نیز به محض مشاهده خودروهای متعلق به میهمانان بلافاصله شناسایی و به خارج از شهرستان هدایت می شود.

رییس ستاد پیشگیری از ویروس کرونا گفت:با توجه به بیماری کرونا عملا هیچ برنامه ای برای عید نخواهد بود و بهتر است میهمانان از مسافرت به شهرستان اصلاندوز خودداری کنند.

مینایی از مردم اصلاندوز خواست اگر به سلامت خودتان اهمیت می دهید از پذیرش میهمان و همچنین رفتن به میهمانی جدا خودداری بفرمائید،در خانه بمانید تا بر این بحران کرونا غلبه نمائیم.

فرماندار اصلاندوز همچنین از تعطیلی واحدهای صنفی،به‌جز واحدهایی که مایحتاج ضروری مردم را تامین می‌کنند  تا پایان هفته خبرداد و گفت: این کار برای مقابله با شیوع کرونا تصویب شده است.

وی با بیان اینکه واحدهای متخلف تا پایان نوروز پلمب می‌شوند از آغاز گشت بازرسی از بازار خبر داد و افزود: واحدهای صنفی که با دیگر اصناف همراهی نکنند، به طور جد با آن‌ها برخورد قانونی می‌شود.
 
مینایی افزود: تنها واحدهای صنفی تامین کننده ارزاق عمومی و مایحتاج روزانه مانند مرغ فروشان و قصابان، نانوایان، خواربارها، سبزی فروشی‌ها، میوه فروشی و مواد غذایی با لحاظ رعایت کامل موازین بهداشتی مستثنی هستند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر