آخرین اخبارکد مطلب: 28238
تاریخ انتشار: پ, 1398/12/29 - 21:08
فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز اقشار مختلف مردم را به رعایت مسایل بهداشتی و ماندن در خانه ،خودداری از سفر و دید و بازدید نوروزی توصیه کرد.

به گزارش ارس تبار سرهنگ حسین حسین زاده در گفتگو با خبرنگار ارس تبار ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت امام موسی کاظم(ع) و تبریک فرارسیدن عید نوروز به مردم و عشایر غیور شهرستان اصلاندوز اظهار امیدواری کرد که سال ۹۹سالی سرشار از موفقیت و خوشبختی و سلامتی برای همه مردم ایران و بخصوص شهرستان اصلاندوز باشد.

وی از مجاهدت مدافعان سلامت در برابر ویروس کرونا قدردانی و مردم شهرستان را به رعایت مسایل بهداشتی و ماندن در خانه ،خودداری از سفر و دید و بازدید نوروزی توصیه کرد و گفت: مردم در راستای پیشگیری از ویروس منحوس کرونا می توانند از طریق تلفن و یا فضای مجازی صله رحم کنند.

فرمانده ناحیه عشایری با تاکید بر لزوم نقش آفرینی جدی‌تر اقشار مختلف مردم در مقابله با کرونا گفت: در ایام نوروز باید به خاطر سلامت مردم از آداب و رسوم نوروزی چشم پوشی کنیم.

حسین زاده با گلایه از تردد مردم در بازارها و معابر عمومی و بی توجهی به هشدارهای مسئولان و کارشناسان بهداشت در آستانه عید نوروز،به مردم توصیه کرد تا برای قطع زنجیره انتقال بیماری و به خاطر حفظ سلامت عزیزانمان به خصوص سالمندان و بیماران در منزل بمانند و از ترددهای غیرضروری پرهیز کنند.

 وی افزود: خطر انتشار سریع بیماری کرونا در منطقه کاملا جدی است و تنها راه کنترل آن ماندن در خانه می باشد.

فرمانده ناحیه عشایری در پایان اظهار امیدواری کرد که با تلاش مسئولان شهرستان و با همکاری عموم مردم بتوانیم ویروس کرونا را شکست دهیم.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر