آخرین اخبارکد مطلب: 28334
تاریخ انتشار: ج, 1399/02/26 - 16:06
امام جمعه اصلاندوز گفت:اعلام وضعیت سفید در برخی از شهرهای استان اردبیل نشان از تلاش بی‌وقفه مسئولان و همدلی مردم است.

به گزارش خبرنگار ارس تبار ،حجت الاسلام عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز ضمن قدردانی از تلاش مسئولان و ستاد پیشگیری از ویروس کرونا شهرستان اصلاندوز در راستای اعلام وضعیت سفید در شهرستان اظهار کرد:با تلاش مسئولان و دست اندرکاران بهداشت استان در برخی از شهرها وضعیت سفید اعلام شده و نماز جمعه نیز برگزار می شود.

وی با بیان اینکه رعایت بهداشت و فاصله اجتماعی از ملزومات پیشگیری از ویروس منحوس کروناست افزود:امیدواریم مردم در مجالس و محافلی که حضور می یابند پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند تا شاهد گرفتاری دوباره به این ویروس در سطح استان بخصوص شهرستان اصلاندوز نباشیم.

امام جمعه اصلاندوز یکی از برکات ویروس کرونا را همدلی و همنوایی ملت با عظمت ایران اسلامی عنوان کرد و گفت:ملت ایران بخصوص خیرین در برنامه کرونا جدی میدانداری کرده و با شرکت در رزمایش کمک مومنانه از آسیب دیدگان ویروس کرونا بخوبی حمایت کردند.

اسدزاده با بیان اینکه اتحاد ملت ایران در موضوع پیشگیری از کرونا باعث حیران دشمنان شد افزود:دشمنانی که خود را در اذهان عمومی  تبلیغ میکردند اما ماسک و مواد بهداشتی دیگران را می دزدیدند .در حالیکه ایران اسلامی علیرغم تحریم دشمنان بخوبی و سربلندی با شیوع ویروس کرونا مقابله کرده است.

وی در ادامه به پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نور توسط سپاه اشاره کرد و گفت:پرتاب ماهواره نور برای آمریکا و اسراییل داغ محکم و هشدار جدی است که سپاه معظم در جریان ویروس کرونا با پرتاب ماهواره اقتدار خود را به جهانیان نشان داد.

خطیب جمعه اصلاندوز با بیان اینکه وجود موشک بازدارندگی دارد و دشمنان بخصوص استکبار آمریکا را زمین گیر کرده است گفت:امروز ذلالت دشمن را با چشم خود می بینیم،باید تجلیل کنیم از جوانانی که پرچم ایران را به در دنیا برافراشته می کنند.

اسدزاده با تسلیت سالروز شهادت حضرت علی(ع) به فضایل و زندگانی آن امام همام اشاره کرد و از مردم و نمازگزاران خواست منش و شیوه رفتاری حضرت علی و ائمه اطهار(ع) را نمونه و الگوی خود قرار دهند.

امام جمعه اصلاندوز در پایان خطبه ها با اشاره به عظمت شبهای پرفیض قدر گفت:اکثر علما شب بیست و یکم را شب قدر می دانند باید از این فرصت برای بندگی خدا و  استغفار استفاده کنیم و جهت رفع گرفتاری مردم و مسلمانان و بخصوص دفع ویروس کرونا و شفای بیماران بسیار دعا کنیم.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر