آخرین اخبارکد مطلب: 28339
تاریخ انتشار: پ, 1399/03/01 - 21:36
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل گفت: با توزیع ۱۳هزار بسته معیشتی در گام آخر، مرحله اول رزمایش کمک مؤمنانه در استان اردبیل با توزیع ۶۵ هزار بسته به پایان می‌رسد.

به گزارش ارس تبار به نقل از خبرگزاری فارس، سردار جلیل بابازاده پیش‌ازظهر امروز در حاشیه جلسه قرارگاه رزمایش کمک مؤمنانه اظهار کرد: با توزیع ۱۳هزار بسته معیشتی در گام آخر، مرحله اول رزمایش کمک مؤمنانه در استان اردبیل با توزیع ۶۵ هزار بسته به پایان می‌رسد.

وی به جمع‌آوری ۲۲۰میلیارد ریال کمک مومنانه اشاره کرد و افزود: در گام‌های پیشین مرحله اول این رزمایش، نزدیک به ۵۲هزار بسته معیشتی بین نیازمندان و جامعه هدف شناسایی شده در استان اردبیل توزیع شده است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل ادامه داد: گام آخر رزمایش کمک مؤمنانه در استان اردبیل روز سوم خرداد همزمان با آزادسازی خرمشهر برگزار و ۱۳هزار بسته معیشتی باقی‌مانده بین جامعه هدف شناسایی شده در شهرستان اردبیل با حفظ شأن و شخصیت افراد نیازمند توزیع می‌شود.

بابازاده بیان کرد: با تشکر از همه کسانی که در طول رزمایش کمک مؤمنانه با جان، مال و تلاش‌های شبانه‌روزی خود برای توزیع، کمک کردند، این رزمایش هم‌اکنون به یک حسنه در میان اقشار جامعه تبدیل شده است.

وی با اشاره به حماسه سوم خرداد، تصریح کرد: آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ دفاع مقدس است و این پیروزی را مرهون عنایت الهی و خون شهدای گرانقدر از جمله شهدایی از استان اردبیل هستیم.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر