آخرین اخبارکد مطلب: 28352
تاریخ انتشار: ج, 1399/03/09 - 17:16
امام جمعه شهرستان اصلاندوز با اشاره به ضرورت توجه نمایندگان مجلس به مشکلات مردم و به‌خصوص جوانان گفت: امروز به همچون مدرس‌ها در مجلس نیازمندیم.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز با اشاره به آغاز به‌کار مجلس یازدهم اظهار کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید در رفع گرفتاری و مشکلات مردم به‌خصوص جوانان و اشتغال‌زایی در جامعه بسیار تلاش کنند و عدالت را جدی بگیرند.

وی با بیان اینکه امروز به همچون مدرس‌ها در مجلس نیازمندیم افزود: مجلس قوی مجلسی است که قانونمند بوده و شبانه روزی برای حل مشکلات مردم تلاش کند و با افتدار و با عظمت باشد.

امام جمعه اصلاندوز با تسلیت فرارسیدن سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی، حضرت امام راحل(ره) به ویژگی‌های شخصیتی و زندگانی آن امام بزرگوار اشاره کرد و گفت: ایمان، توکل به خدا، صبر و استقامت، تسلیم ناپذیری، شجاعت، قاطعیت و صلابت، بصیرت، سعه صدر، احساس تکلیف و عمل به وظیفه و روحیه شهادت طلبی از صفات و رمز موفقیت حضرت امام خمینی(ره) به‌شمار می‌رود.

وی امام خمینی (ره) را مصداق کوثر دانست و افزود: امام خمینی(ره) اسلام را احیاء کردند، حکومت اسلامی را تشکیل دادند و اندیشه اسلام ناب محمدی(ص) را مطرح کردند.

اسدزاده با اشاره به مکتب امام راحل(ره) از دیدگاه مقام معظم رهبری، عقلانیت، معنویت و عدالت را از ابعاد مکتب امام راحل(ره) عنوان کرد و گفت: مکتب امام سرمایه‌ای است که ملت ایران با در دست داشتن این سرمایه توانسته گذرگاه‌های دشواری را طی کند و در مقابل سنگین‌ترین توطئه‌ها استوار و محکم باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر