آخرین اخبارکد مطلب: 28359
تاریخ انتشار: س, 1399/03/13 - 18:47
امام جمعه اصلاندوز گفت: امام راحل با ایمان به خدا و اخلاص و تمسک به اهل بیت(ع) جلوی همه تهدیدها و توطئه‌های استکباری آمریکا ایستاد و مقاومت کرد.

به گزارش خبرنگار، حجت‌الاسلام عظیم اسدزاده امروز در مراسم گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) با اشاره به شخصیت زندگانی و اخلاقی ایشان، اظهار کرد: امام راحل با ایمان به خدا و اخلاص و تمسک به اهل بیت(ع) جلوی همه تهدیدها و توطئه‌های استکباری آمریکا ایستاد و مقاومت کرد.

وی افزود: پس از رحلت امام، مزدوران رژیم جنایت‌کار آمریکا فکر کردند انقلاب دچار فروپاشی می‌شود، ولی ما مردم، با غیرت و شجاعت خود پای انقلاب خود ایستادیم و کمر دشمنان این انقلاب را شکستیم.

امام جمعه اصلاندوز، ایمان، توکل به خدا، صبر و استقامت، تسلیم‌ناپذیری، شجاعت، قاطعیت و صلابت، بصیرت، سعه صدر، احساس تکلیف و عمل به وظیفه و نیز روحیه شهادت‌طلبی را از صفات امام خمینی(ره) برشمرد.

وی بیان کرد: امام خمینی(ره) اسلام را احیاء کرد و با تشکیل حکومت اسلامی، اندیشه اسلام ناب محمدی(ص) را در جهان مطرح نمود.

اسدزاده ادامه داد: مکتب امام، سرمایه‌ای است که ملت ایران با داشتن آن توانست گذرگاه‌های دشواری را طی کرده و در مقابل سنگین‌ترین توطئه‌ها استوار و محکم باشد.

وی با اشاره به انتخاب شایسته آیت‌الله خامنه‌ای به رهبری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توسط مجلس خبرگان رهبری در ۱۴ خرداد سال ۶۸ گفت: خدا را شاکریم که ایشان با همان صلابت و اقتدار، انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران را رهبری و هدایت می‌کنند و به فضل الهی پیروزی‌های بزرگی با حمایت و همبستگی همه برادران و خواهران مسلمان پیش رو خواهیم داشت.
مداحی سیامک اصلانی فرد از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع)از دیگر برنامه های این مراسم بود.
گفتنی است،این مراسم با رعایت پروتکل بهداشتی و فاصله اجتماعی با حضور اقشار مختلف مردم،مسئولان و فرماندهان نظامی و انتظامی در مسجد جامع اصلاندوز برگزار شد.

ارسال نظر