آخرین اخبارکد مطلب: 28368
تاریخ انتشار: ج, 1399/03/23 - 18:04
امام جمعه اصلاندوز گفت: امروز هیمنه پوشالی و شیشه قدرت نرم آمریکا در جهان شکسته شده است

به گزارش خبرنگار ارس تبار، حجت الاسلام عظیم اسدزاده در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان اصلاندوز اظهار کرد: نفت‌کش‌های ایرانی با نترسیدن از دشمن و با قامت استوار و جدی علی‌رغم تحریم‌ها و تهدیدهای آمریکا به ونزوئلا رسیدند و آمریکا هیچ غلطی نتوانست کند.

وی با بیان اینکه امروز شیشه قدرت نرم آمریکا در جهان شکسته است، افزود: هیمنه پوشالی و دروغین آمریکا امروز از بین رفته است.

امام جمعه اصلاندوز همچنین با قدردانی از اقدامات اخیر قوه قضاییه مخصوصا رییس قوه قضاییه اظهار کرد: با این اقدام امروز فقیر و غنی در قضاوت فرق ندارند و امید است که‌ این روند با قدرت به جلو برود تا درس بزرگی باشد برای آنهایی که به آرمان امام(ره) و انقلاب اسلامی خیانت می‌کنند.

وی با اشاره به جریان‌ اعتراضات مردم آمریکا بر ضد نژادپرستی گفت: امروز بیداری مردم در کشورهای مختلف باعث شده تا در قلب اروپا مردم به خیابان‌ها ریخته و بر علیه نژادپرستی اعتراض کنند.

امام جمعه اصلاندوز به رفتار متناقض سردمداران آمریکا اشاره کرد و افزود: ما نیز نژادپرستی و حاکمیت آمریکا را محکوم می‌کنیم و امیدواریم دنیا در مقابل اقدامات خصمانه و خوی استکباری سردرمداران و حاکمان آمریکا بیدار شود.

اسدزاده با اشاره به مراسم معارفه رییس اداره کمیته امداد امام خمینی(ره)، از تلاش‌های چندین ساله رییس سابق اداره کمیته امداد شهرستان‌ اصلاندوز قدردانی کرد و برای نجفی در سمت جدید و رسیدگی به مشکلات و مسائل نیامندان منطقه آرزوی موفقیت کرد.

وی در پایان فرارسیدن سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع) را تسلیت گفت.

ارسال نظر