آخرین اخبارکد مطلب: 28369
تاریخ انتشار: پ, 1399/03/22 - 18:20
مراسم تودیع و معارفه رییس جدید و سابق کمیته امداد امام‌خمینی (ره) شهرستان اصلاندوز صبح امروز پنجشنبه با حضور مسئولان در محل فرمانداری اصلاندوز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،سید عباس مینایی فرماندار اصلاندوز در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش‌های چندساله محب در امر خدمت رسانی به محرومین و آرزوی موفقیت برای نجفی بعنوان رییس جدید کمیته امداد امام (ره) این شهرستان گفت: موفقیت هر اداره موفقیت کل مجموعه شهرستان است هدف ما یکی است و خدمت به مردم و محرومین و عملیاتی کردن منویات مقام معظم رهبری است که تلاش تک تک مسئولان باید در این راستا باشد.

همچنین رییس جدید و سابق اداره کمیته امداد امام (ره)شهرستان اصلاندوز به همراه مسئولان کمیته امداد استان اردبیل با امام جمعه اصلاندوز دیدار کردند.

حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز در این دیدار در بیاناتی با اشاره به تاسیس نهاد مقدس کمیته امداد توسط امام راحل گفت:این نهاد از زمان تاسیس تاکنون منشا خیر و برکات و محرومیت زدایی شده است که کمیته امداد امام شهرستان نیز در راستای حمایت از مستضعفین و نیازمندان تاکنون عملکرد موثری داشته است.

وی از زحمات چندین ساله‌ محب رییس سابق کمیته امداد امام(ره)شهرستان قدردانی و برای نجفی بعنوان رییس جدید این نهاد آرزوی موفقیت کرد.

نجفی 25 سال سابقه خدمت در کمیته امداد دارد و از عهده پست های حساسی همچون قائم مقامی شهرستان های پارس آباد و نیر به خوبی برآمده است.

ارسال نظر