آخرین اخبارکد مطلب: 28371
تاریخ انتشار: ج, 1399/03/30 - 11:17
امام جمعه اصلاندوزگفت:اگر بر مال کسی زکات تعلق شود باید بپردازد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز با اشاره به اهمیت پرداخت زکات اظهار کرد:زکات سفارش قرآن و در کنار اقامه نماز امر به پرداختن زکات از واجبات است.

وی با اشاره به برداشت محصولات کشاورزی در دشت مغان و لزوم پرداخت زکات افزود:اگر کسی زکات اموال خود را بدهد برای قبر و قیامت ثواب می برد.
امام جمعه اصلاندوز با بیان اینکه زکات پل اسلام است و خداوند زکات را واجب قرار داده گفت:اگر بر مال کسی زکات تعلق می‌گیرد باید بپردازد چرا که پرداخت زکات باعث قبولی نماز، آزمونی برای توانگران و داشتن برکت و سالم بودن اولاد است.

اسدزاده در ادامه به آزمایش پرتاپ موشک توسط نیروی مقتدر ارتش اشاره کرد و گفت:این آزمایش برگ زرین و افتخار بزرگی در مسیر دفاعی نظام جمهوری اسلامی بود مخصوصا در دوران تحریم که توسط نیروی ارتش به نتیجه مطلوب و عالی رسید.

وی با بیان اینکه مسئولان اگر شبانه روزی تلاش کنند هیچ مشکلی برای مردم ایجاد نمی شود به سالروز شکار پهپاد آمریکا توسط سپاه اشاره کرد و این حرکت را باعث اقتدار و عظمت و موفقیت ایران اسلامی دانست.

امام جمعه اصلاندوز با اشاره به قدرت پوشالی امریکا در جریان اعتراضات مردمی افزود:امروز شاهد زلزله ایالات متحده و پوشالی بودن استکبار هستیم همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند افول امریکا نزدیک است و مثل کشتی تایتانیک غرق می شود.

اسدزاده افزود:آمریکا خیال نمی کرد بخاطر کشتن مرد سیاه چهره وجهه این کشور به این وضع دچار شود، الحمدالله گرفتاری های این روزهای آمریکا سندی محکم بر قدرت پوشالی این کشور و اراجیف ترامپ است.

وی به فرارسیدن هفته قوه قضاییه اشاره کرد و گفت:این نهاد در کشور ما بزرگترین قوه است اگر در داخل این قوه مشکل و دزد باشد این قوه نمی تواند اقتدار و عظمت خود را نگه دارد.
وی از تلاش‌ها و خدمات آیت الله رییسی رییس قوه قضاییه در برخورد جدی با مفسدان قدردانی کرد.

ارسال نظر