آخرین اخبارکد مطلب: 28376
تاریخ انتشار: ش, 1399/04/14 - 10:04
امام جمعه موقت اصلاندوز گفت: دولت و مجلس می‌توانند با کشف ظرفیت‌های جدید در آمدی و اتکا به توان داخلی بسیاری از مشکلات اقتصادی را رفع کنند

حجت الاسلام حسین اکبری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اصلاندوز با اشاره به تلاش دشمنان به‌ویژه استکبار برای ایران هراسی اظهار کرد: با توکل بر خدا، دولت و مجلس می‌توانند با کشف ظرفیت‌های جدید در آمدی و اتکا به توان داخلی از مشکلات اقتصادی عبور کنند.

وی افزود:با افزایش نرخ تورم و گرانی در کشور، دشمنان با موج سواری سعی در بن بست نمایی و یاس و دلسردی میکنند.
امام جمعه موقت اصلاندوز اظهار کرد:با دیدی همه جانبه نگر و نگاه سیستمی به موقعیت کنونی جمهوری اسلامی و واقعیات امید بخش داخلی و موفقیت های جبهه انقلاب در تقابل با جبهه استکبار،با توکل بر خدا دولت و مجلس میتواند با کشف ظرفیت های در آمدی جدید مانند مالیات بر عایدی سرمایه، اخذ مالیات از خانه های خالی و اقلام مصرفی مضر مانند دخانیات و توسعه مناسبات اقتصادی باهمسایگان و اقتصاد محور کردن سیاست خارجی از شرایط کنونی عبور کند.

حجت الاسلام اکبری اظهار داشت:مسئولان نظام با اتخاد راهبرد افزایش هزینه برای دشمنان ، بازدارندگی ایجاد کند و در نظام بین الملل در حال تغییر، ظهور جدی تری داشته باشد.

وی با قدردانی از تلاش قوه قضاییه در مقابله با فساد در کشور افزود: قوه قضاییه باید با تمام قوا به سمت اصلاح جامعه و از بین بردن فساد حرکت کند.

امام جمعه موقت اصلاندوز در ادامه با بیان اینکه ابهت پوشالی آمریکا در جریان کرونا و راهپیمایی مردمی بر علیه تبعیض نژادی از بین رفت افزود: علیرغم شیوع ویروس کرونا و تحریم‌های اقتصادی بر علیه جمهوری اسلامی ایران، نفت‌کش‌های کشورمان در مقابل چشمان دنیا با موفقیت به ونزوئلا رسیدند که این مساله برای آمریکا یک شکست بزرگ بود.

خطیب موقت نماز جمعه اصلاندوز همچنین با تبریک سالروز میلاد با سعادت حضرت امام رضا(ع) به شمه‌ای از زندگانی اخلاقی و شخصیتی آن حضرت اشاره کرد و از همگان خواست زندگانی ائمه اطهار(ع) را نمونه و الگوی زندگانی خود قرار دهند.

ارسال نظر