آخرین اخبارکد مطلب: 28377
تاریخ انتشار: ج, 1399/04/20 - 17:33
امام جمعه اصلاندوز گفت: با وجود دو رودخانه بزرگ ارس و دره‌رود، مردم واقعاً در مشکل کمبود آب شرب در رنج به‌سر می‌برند.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام عظیم اسدزاده در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان اصلاندوز با اشاره به موضوع مشکلات آب شرب و گرانی در شهرستان اظهار کرد: با وجود دو رودخانه بزرگ ارس و دره رود مردم واقعاً در مشکل کمبود آب شرب در رنج به‌سر می‌برند.

وی از استاندار اردبیل و فرماندار شهرستان اصلاندوز خواست با جدیت به‌فکر حل این مشکل اساسی شهرستان باشند.

امام جمعه اصلاندوز همچنین با اظهار تاسف از گرانی در بازار اصلاندوز گفت: عدم نظارت جدی مسؤولان از وضعیت بازار باعث شده تا فروشندگان هر طور که می‌خواهند روی کالاها و اجناس قیمت‌گذاری کنند.

اسدزاده افزود: مردم به شدت گلایه مندند و مسؤولان باید به فکر حل مشکل معیشت و اقتصاد مردم باشند.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی تحول خواهی و تحول آفرینی با تکیه بر مکتب امام راحل(ره) گفت: برای اجرایی شدن این موضوع نیاز به تامل بیشتر، تحرک افزون‌تر و فهم دشواری‌های تحول هستیم.

امام جمعه اصلاندوز با بیان اینکه مجلس جدید با ترکیب جوان و آرایشی انقلابی روی کار آمده است افزود: مجلس نباید بر روی یک موضوع تمرکز کند بلکه رفع مشکلات معیشتی و اقتصاد مردم را باید در اولویت قرار دهد.

اسدزاده بیان کرد: دولت به جای اتکا به برجام باید با بهره‌گیری از توانمندی‌ها و امکانات داخلی به فکر حل مشکلات اقتصادی در کشور باشد.

وی با بیان اینکه آمریکا مظهر و نماد شیطان بزرگ است افزود: آمریکا از مردم ایران عصبانی است چرا که ابهت و عظمت پوشالی و منافع خود را در مقابل ایران در خاورمیانه از دست داده است.

خطیب جمعه اصلاندوز در ادامه تصریح کرد: امروز در جنگ روایت‌ها و در مقابل تبلیغات شدید دشمنان قرار داریم و دشمن از طریق فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در صدد آسیب زدن به انقلاب و مردم است.

اسدزاده گفت: اگر اتحاد، اتفاق و همدلی مسؤولان و مردم وجود داشته باشد یقیناً نقشه‌های دشمنان خنثی خواهد شد.

امام جمعه اصلاندوز به هفته حجاب و عفاف اشاره کرد و اظهار داشت: زنان و دختران جامعه اسلامی باید حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت زینب(س) را نمونه و الگوی خود در زندگی قرار دهند.

ارسال نظر