آخرین اخبارکد مطلب: 28378
تاریخ انتشار: ش, 1399/04/21 - 21:28
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه اصلاندوز گفت: دشمنان درپی تغییر باورها و اعتقادات زنان و دختران جامعه ایران هستند چراکه حجاب پرچم عفت اسلامی و نماد فرهنگ فاطمی است.

به گزارش خبرنگار ارس تبار، حجت‌الاسلام حسین اکبری عصر امروز در همایش مردمی مدافعان حریم خانواده در اصلاندوز اظهار کرد: دشمنان درپی تغییر باورها و اعتقادات زنان و دختران جامعه ایران هستند چراکه حجاب و چادر پرچم عفت اسلامی و نماد و رسانه فرهنگ فاطمی است.

وی افزود: حجاب مورد تهدید و هجمه فرهنگی دشمنان است که در این راستا خانواده‌ها باید نسبت به توطئه‌های دشمنان آگاه باشند.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه اصلاندوز با بیان این‌که باید نگاه درستی به حجاب داشت، ادامه داد: چادر فقط پارچه نیست بلکه یادگار حضرت فاطمه زهرا(س) است.

با حجاب از آسیب‌های اجتماعی پیشگیری می‌شود

اکبری با اشاره به تلاش دشمنان در فضای مجازی مبنی بر ترویج فرهنگ برهنگی در مقابل فرهنگ حجاب و عفاف، بیان کرد: مبنای فرهنگ برهنگی اسارت انسان در مقابل هوا و هوس است که رهایی از این اسارت با حفظ حجاب ممکن است.

وی تصریح کرد: حجاب یک رفتار فعال پیشگیرانه بوده و با انتخاب آن، از گرفتار شدن در مقابل توطئه‌های دشمنان و آسیب‌های اجتماعی پیشگیری می‌شود.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه اصلاندوز گفت: یک از اهداف شهدا، حفظ فرهنگ حجاب و عفاف به عنوان پایه سلامت معنوی جامعه بود.

ارسال نظر