آخرین اخبارکد مطلب: 28381
تاریخ انتشار: د, 1399/04/30 - 11:45
فرماندار اصلاندوز گفت:برگزاری هرگونه تجمع و مجالس ترحیم و عروسی در شهرستان اصلاندوز ممنوع است.

به گزارش ارس تبار سید عباس مینایی امروز در گفتگو با خبرنگار ارس تبار ضمن هشدار به مردم در پی شیوع موج دوم کرونا در سطح شهرستان برگزاری هرگونه جلسات ادارات با بیش از 5 نفر،تجمعات در داخل شهر،هر نوع مراسم اعم از عروسی و عزا و نماز جماعت ممنوع است.  

وی همچنین از تعطیلی سالن های ورزشی خبر داد و با بیان اینکه آرایشگاههای زنانه نیز در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی تعطیل خواهند شد افزود:برای جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا مردم و شهروندان حتما ماسک بزنند و فاصله اجتماعی را نیز رعایت کنند.

فرماندار اصلاندوز از برخورد قاطع و جدی با متخلفان خبر داد و گفت: همه مردم ممنوعیت برگزاری مراسم‌های ترحیم و جشن را جدی بگیرند و برای حفظ سلامت خود، خانواده، اطرافیان و بستگان در این مراسمات شرکت نکنند.

گفتنی است،براساس مصوبه ستاد مدیریت و پیشگیری از شیوع کرونای استان و شهرستان اصلاندوز در جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، از ۳۰ تیرماه سال ۹۹ فعالیت کلیه تالارها و سالن های ورزشی و استخرها تعطیل و برگزاری مراسمات عروسی و مجالس ترحیم و تجمعات متراکم بالای ۵ نفر در همه اماکن آزاد و سرپوشیده ممنوع بوده و اصناف با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی مجاز به فعالیت هستند.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر