آخرین اخبارکد مطلب: 28386
تاریخ انتشار: ج, 1399/05/10 - 16:49
فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز با اعلام آغاز مرحله دوم طرح کمک مومنانه گفت:طبق برنامه ریزی قرار است طی سه مرحله خانواده های نیازمند از بسته های معیشتی بهره مند شوند.

سرهنگ پاسدار حسین حسین زاده امروز در گفتگو با خبرنگار ارس تبار اظهار کرد: مرحله دوم کمک مومنانه تحت عنوان احسان و تعاون برای کمک به نیازمندان و فقرا از امروز آغاز شده است.

وی با بیان اینکه مرحله دوم از طرح کمک مومنانه در سه بازده زمانی توزیع می‌شود گفت: در این مرحله که دهه امامت و ولایت است، چندین بسته معیشتی به نیازمندان به مناسبت عید سعید قربان و عید سعید غدیر توزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری با اعلام اینکه در اثر ویروس کرونا بسیاری مشاغل و به ویژه نیازمندان تحت تاثیر قرار گرفتند، گفت: قرار است در سه مرحله زمانی عید سعید قربان تا غدیر، دهه اول محرم و دهه اول ماه صفر بسته های حمایتی تحویل خانواده های نیازمندان و جامعه هدف تقدیم شود.

حسین زاده با بیان اینکه اولین مرحله توزیع کمک های مومنانه با کمک‌های مردم و خیرین شهرستان و دستگاه های عملیاتی با موفقیت انجام شد گفت:با شیوع ویروس کرونا در شهرستان اصلاندوز از ابتدای اسفند ماه سال گذشته ، اقشار زیادی از خانواده ها با از دست دادن فرصت شغلی خود خسارت دیدند.

وی افزود:طرح کمک مومنانه که به صورت سراسری در کشور از اردیبهشت ماه آغاز شد با تهیه بسته های معیشتی که عمدتا از سوی خیرین و بسیج سازندگی تهیه و تامین می شود سعی در حمایت اقشار آسیب پذیر دارد.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری در پایان ضمن قدردانی از مشارکت اخیر خیرین،کمیته امداد امام(ره) و بسیج سازندگی در تهیه و توزیع بسته های بهداشتی و معیشتی در بین نیازمندان و اقشار مختلف مردم گفت:در راستای اجرای مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه از مردم خیر و نوعدوست و نهادهای حمایتی شهرستان اصلاندوز برای مشارکت در این امر خداپسندانه دعوت می شود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر