آخرین اخبارکد مطلب: 28387
تاریخ انتشار: ي, 1399/05/12 - 10:48
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (علیه السلام) استان اردبیل گفت: گام نخست مرحله دوم کمک‌های مومنانه در استان اردبیل با توزیع ۲۵ هزار بسته غذایی در بین خانوار‌های محروم و آسیب دیده از کرونا انجام می‌شود.

به گزارش ارس تبار  سرهنگ شکر عبدی عصر روز شنبه در نشست با مسئولان صدا و سیمای مرکز اردبیل با بیان اینکه گام نخست مرحله دوم کمک‌های مومنانه در استان اردبیل با توزیع ۲۵ هزار بسته غذایی در بین خانوار‌های محروم و آسیب دیده از کرونا انجام می‌شود، اظهار داشت: این کمک‌ها با همراهی و حمایت خیرین و مردم نیکوکار و حسینی استان اردبیل در طول ماه‌های ذیحجه، محرم و صفر تهیه و توزیع می‌شود.

وی افزود: توزیع بسته‌های غذایی و لوازم تحصیلی در بین دانش آموزان محروم استان در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، ارائه بسته‌های غذایی به جامعه کارگری استان و شکل دادن به پویش‌های شهروندان مهربان و شیفت‌های کاری ایثار را از دیگر برنامه‌های سپاه استان برای کمک به اقشار محروم استان اردبیل است.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (علیه السلام) استان اردبیل با بیان اینکه ویژه برنامه‌های گرامیداشت چهلمین سالگرد آغاز هفته دفاع مقدس در استان اردبیل از ۱۵ تا ۲۲ شهریورماه برگزار می‌شود، گفت: همکاری همه جانبه همه دستگاه‌ها و نهاد‌ها بویژه صدا وسیمای مرکز اردبیل برای برگزاری شایسته این برنامه‌ها لازم است./سبلانه

انتهای پیام/

 

ارسال نظر