آخرین اخبارکد مطلب: 28403
تاریخ انتشار: ج, 1399/06/14 - 00:10
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل از افتتاح و بهره‌برداری درمان بستر اصلاندوز در سه ماه آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،شهرام حبیب زاده امروز در بازدید از مرکز درمان بستر و همچنین مرکز جامع سلامت شهید چمران شهرستان اصلاندوز اظهار کرد: یک مرکز نسبتاً جامع در این شهر تاسیس شده که آماده افتتاح است.

وی افزود: با برنامه‌ریزی‌های لازم و طی جلسه‌ با هیأت رئیسه دانشگاه، فازهای مورد نیازبرای افتتاح این مرکز در جلسه پیش بینی خواهد شد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل بیان کرد: انتظار ما این است که تا سه ماه بتوانیم این پروژه را عملیاتی کرده و شرمنده مردم شریف و مهربان منطقه نباشیم.

سید عباس مینایی، فرماندار شهرستان اصلاندوز نیز در این بازدید گفت: این مرکز درمان بستر، مرکز سلامت درجه یک خواهد بود و در قالب یک بیمارستان کوچکی که حداقل چهار مورد از خدمات تخصصی درمانی را ارائه خواهد داد افتتاح می‌شود.

وی افزود: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل دستورات لازم را در رابطه با ارتقاء خدمات به لحاظ نیروی انسانی و همچنین تشکیل مدیریت شبکه بهداشت و درمان در این شهرستان صادر کرد.

مینایی اظهار امیدواری کرد: با توجه به قول مساعد، برنامه‌ریزی‌ها و حسن نیت و همچنین پیگیری‌های استاندار، نماینده مردم شهرستان‌های پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی بتوانیم در سه ماه آینده هم اداره مربوطه را شهرستان تاسیس کنیم و هم بحث خدمات درمانی بهداشتی را در حد قابل توجه ارتقاء دهیم.

ارسال نظر