آخرین اخبارکد مطلب: 28404
تاریخ انتشار: ج, 1399/06/14 - 16:57
امام جمعه اصلاندوز گفت:عدم دسترسی به اینترنت در برخی از مناطق شهرستان اصلاندوز باعث محرومیت دانش آموزان از سامانه شاد شده است.

به گزارش خبرنگار ارس تبار،حجت الاسلام عظیم اسدزاده در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان اصلاندوز با انتقاد از عدم دسترسی به اینترنت در برخی از مناطق شهرستان اصلاندوز برای استفاده دانش آموزان از برنامه شاد اظهار کرد: برخی روستاها و مدارس فاقد امکانات زیرساختی مخابرات هستند و نمی توانند به خوبی از این برنامه استفاده کنند.

وی افزود: لازم است مسؤولان برای دسترسی عموم دانش آموزان به فضای مجازی و اینترنت تلاش کنند.

شبکه ملی اطلاعات از نیازهای راهبردی کشور است

امام جمعه شهرستان اصلاندوز شبکه ملی اطلاعات را یکی از نیازهای راهبردی کشور برای قوی شدن در عرصه‌های مختلف دانست و بیان کرد: با راه اندازی این شبکه گامی مهم در راه قوت اقتدار نرم ایران و نظام اسلامی برداشته خواهد شد.

وی بیان داشت: فضای مجازی بدون اختیار ما از بیرون کنترل می‌شود، فضای مجازی یک چیزی نیست که آدم بتواند مثل یک آب هر چه می‌خواهد از آن استفاده کند دیگران دارند این آب را به یک سمتی که خودشان می‌خواهند هدایت و مدیریت می‌کنند.

لزوم حفظ پروتکل‌های بهداشتی در بازگشایی مدارس

اسدزاده به دیدار تصویری رهبر انقلاب با وزیر آموزش و پرورش و مدیران آموزش و پرورش کشور اشاره کرد و ضمن هشدار درباره آسیب‌های آموزش مجازی گفت: راه اندازی شبکه شاد اقدام بسیار خوبی است اما آموزش مجازی نباید در معرض آسیب‌های فضای مجازی و خطرات اخلاقی و اعتقادی قرار گیرد.

خطیب جمعه اصلاندوز با تبریک فرارسیدن آغاز بازگشایی مدارس بر حفظ پروتکل‌های بهداشتی در مدارس تاکید کرد و از زحمات عوامل آموزش و پرورش قدردانی کرد.

اسدزاده افزود: ساخت و ساز پروژه های آموزشی خوب است اما آموزش دانش آموزان باید در راس امور آموزش و پرورش قرار گیرد.

امیدواریم اماراتی‌ها زود بیدار شوند

وی در واکنش به توافق اخیر امارات و رژیم صهیونیستی اظهار داشت: امارات متحده عربی به دنیای اسلام، ملت‌های عرب منطقه و به فلسطین خیانت کرد، امیدواریم اماراتی‌ها زود بیدار شوند و کاری که انجام داند را جبران کنند.

امام جمعه شهرستان اصلاندوز ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین و یاران با وفایش از عموم مردم و عزاداران، علما و مداحان به خاطر حفظ پروتکل‌های بهداشتی در مساجد و مراسمات قدردانی کرد و گفت: با وجود محدودیت‌های شدید ناشی از انتشار بیماری کرونا عزاداری امسال در تاریخ کشور ماندگار شد.

ارسال نظر