آخرین اخبار


کد مطلب: 28413
تاریخ انتشار: ش, 1399/06/22 - 08:33
فرمانده سپاه ناحیه عشایری از برگزاری بیش از 70 عنوان برنامه در گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در سطح شهرستان اصلاندوز خبر داد.

سرهنگ حسین حسین‌زاده در گفتگو با خبرنگار ارس تبار ضمن تبریک فرارسیدن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی است تا دفاع جوانمردانه در برابر تجاوز ناجوانمردانه دشمنان اسلام بیان و گفتمان ایثار و شهادت مطرح شود.

وی هفته دفاع مقدس را فرصتی بسیار ارزشمند برای انتقال مفهموم ایثار و شهادت به جوانان و نسل جدید انقلاب دانست و گفت:رزمندگان و شهدا در هشت سال با ایستادگی در مقابل چندین کشور نگذاشتند یک وجب از خاک کشور در اختیار دشمن قرار گیرد بنابراین واجب و ضروری است در احیای دفاع مقدس بسیار تلاش کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری با اشاره به شعار محوری چهلمین سالگرد دفاع مقدس با عنوان «ما قوی هستیم »،افزود: در راستای گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس بیش از 70 عنوان برنامه در شهرستان اصلاندوز تدارک دیده شده که در حوزه ها و پایگاههای بسیج برگزار می شود.

حسین زاده،دیدار با امام جمعه شهرستان اصلاندوز، برگزاری اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی و عشایری، نواخته شدن زنگ مقاومت در مدارس سطح شهرستان،برگزاری همایش عفاف و حجاب، یادواره‌های شهداء،نشست های بصیرتی و روشنگری، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، زیارت و عطرافشانی قبور مطهر شهدا،برپایی نمایشگاه،خاطره گویی رزمندگان،میقات صالحین،مسابقه کتابخوانی و مسابقات ورزشی ازجمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان اصلاندوز است.

وی برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان و فضاسازی فرهنگی و فضای مجازی را از اقدامات هفته دفاع مقدس برشمرد و خاطرنشان کرد:با توجه به چهلمین سالگرد دفاع مقدس،برنامه های امسال پرشکوه تر از سالهای گذشته برگزار می شود.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز در پایان افزود:این برنامه ها از 15 شهریور آغاز و تا 7 مهرماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر