آخرین اخبارکد مطلب: 28425
تاریخ انتشار: ج, 1399/06/28 - 18:45
امام جمعه شهرستان اصلاندوز گفت: امروز دشمن اقتصاد و معیشت مردم را هدف قرار داده در حالی‌که در این عرصه نیز شکست خواهد خورد.

به گزارش خبرنگار ارس تبار، حجت الاسلام عظیم اسدزاده در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان اصلاندوز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: جوانان با غیرت ایران اسلامی در طول ۸ سال دفاع مقدس با ایثار و فداکاری در مقابل دشمنان ایستادگی کردند.

وی با اشاره به مجاهدت‌های رزمندگان و شهدا در طول هشت سال دفاع مقدس افزود: خانواده‌های معظم شهدا فرزندان خود را در راه اسلام و ایران فدا کردند که باید قدردان آنها باشیم و چهلمین سالگرد دفاع مقدس را بیش از پیش گرامی بداریم.

امام جمعه‌ اصلاندوز با اشاره به تلاش دشمنان برای ضربه زدن به ایران اسلامی بیان کرد: اولین هدف دشمنان ضربه به امنیت نظام است در حالی‌که با ایثار و فداکاری جوانان این کشور امروز ایران اسلامی در جریزه امن و با ثبات در عالم قرار گرفته است.

اسدزاده تصریح کرد: امروز دشمن اقتصاد و معیشت مردم را هدف قرار داده در حالی‌که با عنایت خداوند متعال و توان جوانان غیور ایران اسلامی، دشمن در این عرصه نیز شکست خواهند خورد.

وی هدف قرار دادن وحدت را از دیگر نقشه‌های شوم دشمنان دانست و گفت: اگر وحدت نداشته باشیم ضربه می‌خوریم، لازمه خنثی سازی توطئه‌های دشمنان و استکبار حفظ وحدت و یکپارچگی ملت ایران اسلامی است.

امام جمعه اصلاندوز با قدردانی از نیروی مقتدر ارتش در رزمایش ذوالفقار، این رزمایش را یکی از افتخارات نظام دانست و گفت: ایران اسلامی با حضور جوانان متخصص و داخلی بر روی پای خود ایستاده و دشمنان را مأیوس کرده است.

ارسال نظر